Studio Kosmetyczne - klappstudio.pl - Opinie

Rynek 16/17 lokal nr 5 , 1piętro, 50-101 Wrocław
4.5
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgadzam się w zupełności z moimi przedmówczyniami, też zostałam miło zaskoczona jak Pani Ania zaczęła mi masować ręce. Naprawdę zabiegi prowadzone na najwyższym poziomie i dodatkowo świetny sposób na relaks! Polecam :)

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi u Pani Ani to prawdziwa przyjemność. Tutaj klientkę traktuje się indywidualnie, nawet jak przyszłam tylko na hennę to traktowano mnie w należny sposób, a nie jak to w innych salonach bywa, że Pani robi kilka takich klientek równocześnie. Szczególnie polecam mikrodermabrazję, naprawdę świetnie wykonany zabieg w połączeniu z profesjonalizmem kosmetyczki od razu poprawia nasrtój. polecam :)

 • MO
  4.0
  niezweryfikowany

  Zgadazm się z przedmówczynią, rewelacyjne podejście do klienta. Pani Ania nie robi nic na czas, wszystko spokojnie, konkretnie, nie zamierzam iśc nigdzie indziej.

 • N7
  4.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne podejście do klienta, suuuper relaks, boski masaż twarzy i dekltu, świetne kosmetyki(polecam Klappa, wcześniej nie znałam), miłe zaskoczenie, bo makijaż po zabiegu p.Ania robi gratis :) no i jeszcze jak leżysz np.z maseczką na twarzy nie zostawia Cię jak prawie wszędzie , tylko masuje dłonie!! dziewczyny gorąco polecam.