Studio Kosmetyczne Alga Anna Augustynowicz - Opinie

Wiejska 68a, Białystok
4.0
2 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  W Aldze poddałam się serii zabiegów przedślubnych dla poprawienia wyglądu cery. Efekt? Wyrównany koloryt, przebarwienia wyraźnie zmniejszyły się, a niedoskonałości udało się niemal całkowicie wyeliminować - i to bez przesuszenia skóry. Pani Ania jest najlepszym fachowcem, jej doświadczeniu można zaufać w stu procentach! Polecam!

 • FE
  3.0
  niezweryfikowany

  Dwukrotnie zapisałam się na robienie regulacji brwi z henną. Efekt końcowy podobał mi się za wyjątkiem faktu, że łuszczyła mi się skóra na powiekach. Przy trzeciej wizycie zapytałam czy to może uczulenie na środki, których użyto. Usłyszałam, że jestem uczulona na wosk - depilację brwi woskiem miałam robioną wcześniej wielokrotnie, więc nie wydawało mi się to prawdopodobne. Panie położyły mi talk na brwi i tym razem skóra nie łuszczy się. Dowiedziałam się jednak z innego źródła, że taki efekt powoduje położenie zbyt gorącego wosku! Doceniłabym bardziej szczerość niż próbę wciskania mi bzdur o uczuleniu.
  Z drugiej strony - Pani Asia - stażystka była bardzo miła i sympatyczna. Zabiegi jednak trwały zbyt długo - tak to chyba jest kiedy szefowa każe łapać wszystkie sroki za ogon i trzeba żonglować klientami.