studio KAIROS

Warszawska 33/4, 21-300 Radzyń Podlaski

Piękne i zadbane włosy sprawiają, że wyglądamy i czujemy się dobrze. Odpowiednio dobrana fryzura może podkreślić naszą urodę – kolor oczu, cery i kształt twarzy. Dlatego, kiedy chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie – wybrać nowe strzyżenie, sposób czesania czy kolor włosów, warto udać się do odpowiednio przeszkolonych specjalistów. W Radzyminie Podlaskim takich specjalistów można znaleźć w salonie fryzjerskim Kairos.

W salonie zatrudnieni są pasjonaci, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności podczas uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. To pozwala nie tylko podnosić umiejętności techniczne, ale także wyczucie stylu. Dzięki temu, że pracownicy salonu znają nowoczesne techniki strzyżenia i koloryzacji, każdy Klient może być pewny, że fryzura, jaka zostanie dla niego wykonana, będzie modna i dopasowana idealnie do jego urody. Styliści salonu Kairos podążają także za najnowszymi modowymi i urodowymi trendami, które cały czas się zmieniają. Wszystko to w połączeniu z innowacyjnymi kosmetykami koloryzującymi i pielęgnacyjnymi pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów – włosy są wypielęgnowane, ładnie się układają i błyszczą.

W ofercie salonu znajdują się takie usługi jak koloryzacja, farbowanie i strzyżenie. Klienci mogą też skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych na włosy.

Salon mieści się przy ulicy Warszawskiej 33 w Radzyniu Podlaskim. Zachęcamy do umówienia się na wizytę – można to zrobić osobiście lub przez system rezerwacji online.

Fryzjer

Zespół

Employee default
Marlena Mańko
Employee default
Patrycja Rolla
Employee default
Małgorzata Ziętek
Employee default
Justyna Kępka
Employee default
Karolina Łukaszuk

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.