studio KAIROS

Warszawska 33/4, 21-300 Radzyń Podlaski

Piękne i zadbane włosy sprawiają, że wyglądamy i czujemy się dobrze. Odpowiednio dobrana fryzura może podkreślić naszą urodę – kolor oczu, cery i kształt twarzy. Dlatego, kiedy chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie – wybrać nowe strzyżenie, sposób czesania czy kolor włosów, warto udać się do odpowiednio przeszkolonych specjalistów. W Radzyminie Podlaskim takich specjalistów można znaleźć w salonie fryzjerskim Kairos.

W salonie zatrudnieni są pasjonaci, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności podczas uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. To pozwala nie tylko podnosić umiejętności techniczne, ale także wyczucie stylu. Dzięki temu, że pracownicy salonu znają nowoczesne techniki strzyżenia i koloryzacji, każdy Klient może być pewny, że fryzura, jaka zostanie dla niego wykonana, będzie modna i dopasowana idealnie do jego urody. Styliści salonu Kairos podążają także za najnowszymi modowymi i urodowymi trendami, które cały czas się zmieniają. Wszystko to w połączeniu z innowacyjnymi kosmetykami koloryzującymi i pielęgnacyjnymi pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów – włosy są wypielęgnowane, ładnie się układają i błyszczą.

W ofercie salonu znajdują się takie usługi jak koloryzacja, farbowanie i strzyżenie. Klienci mogą też skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych na włosy.

Salon mieści się przy ulicy Warszawskiej 33 w Radzyniu Podlaskim. Zachęcamy do umówienia się na wizytę – można to zrobić osobiście lub przez system rezerwacji online.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.