Studio Grażyna

Pucka 4, 84-200 Wejherowo

Chcesz zmienić image? A może pragniesz dopracować swój dotychczasowy wizerunek? Jeśli tak, to zapraszamy do Studia Grażyna, prowadzonego przez utalentowaną stylistkę i fryzjerkę Grażynę Schwann. To miejsce znane i lubiane w Małym Trójmieście, które działa już od ponad 17 lat. Klienci cenią je za miłą, rodzinną atmosferę oraz usługi na naprawdę wysokim poziomie.

W ofercie Studia Grażyna można znaleźć szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich, takich jak strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, rozjaśnianie, trwała ondulacja czy modelowanie fryzury. Dodatkowo warto skorzystać tu z zabiegów pielęgnujących i odżywiających włosy oraz brodę i wąsy, a także zdecydować się na okazjonalne upięcia. W Studio Grażyna można również poddać się regulacji brwi i rzęs.

Wszystkie zabiegi fryzjerskie w Studio Grażyna przeprowadzane są z pełnym profesjonalizmem. Warto zaznaczyć, że podczas zabiegów wykorzystywane są tu wysokiej klasy kosmetyki marki Kemon. Fryzjerzy i styliści z salonu służą także klientom doradztwem w zakresie doboru fryzury, która będzie odpowiadała najnowszym trendom oraz zostanie dopasowana do temperamentu i typu urody konkretnej osoby.

Studio Grażyna zlokalizowane jest w Wejherowie przy ul. Puckiej 4. Zakład jest miejscem przyjaznym dzieciom, a klienci oczkujący na zabieg mogą skorzystać z darmowego WiFi. Umów się na wizytę! Skorzystaj z wyjątkowych zabiegów fryzjerskich!

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Grażyna Schwann

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.