Studio Fryzur Szafrański

aleja Wolności 54/60, 42-202 Częstochowa

Studio Fryzur Sergiusza Szafrańskiego to komfortowa przestrzeń, w której - pod okiem profesjonalnych stylistów fryzur - zadbasz o swój nienaganny wizerunek i w czasie przyjemnych spotkań zrelaksujesz się i nabierzesz nowych sił do działania.
Dokonujemy tutaj stylizacyjnych cudów: perfekcyjnie dobieramy kolor włosów do Twojego typu urody i doradzamy Ci twarzowe fryzury, które podkreślą naturalne piękno. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie. Przeprowadzamy kompleksowe metamorfozy, wsłuchując się w Twoje potrzeby. Doradzamy indywidualne rozwiązania, pasujące właśnie do Ciebie. Proponujemy skuteczne zabiegi pielęgnacyjne, które znacząco poprawią kondycję włosów i dodadzą im zdrowego blasku.
Swoją pracę opieramy tylko na bezpiecznych i skutecznych produktach, za których jakość ręczymy. Niezależnie od sytuacji, jesteśmy Twoim wizerunkowym doradcą i najlepszym przyjacielem Twoich włosów. Gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy i zapewniamy, że nowa fryzura przypadnie Ci do gustu i oczaruje Twoje otoczenie.
Zapraszamy do Częstochowy na Al. Wolności 54/60.

Możesz dokonać rezerwacji online. Jeżeli nie znajdziesz dogodnego terminu- skontaktuj się z naszą recepcją, która prowadzi listy rezerwowe- pod numerem telefonu 502-732-511.
Jeżeli chcesz zarezerwować termin na usługę u Sergiusza Szafrańskiego- nasze recepcja prowadzi zapisy (rezerwacje online u Sergiusza są niedostępne).

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.