Studio Fryzur "SHINE"

Boenigka 27/201, 10-686 Olsztyn

„SHINE” to studio fryzur, w którym spotkasz stylistów z prawdziwego zdarzenia. Zatrudniamy tu fryzjerów, którzy są nie tylko kreatywni, ale także otwarci na pomysły klientów i potrafią stworzyć image dopowiadający oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. W naszym salonie panuje bardzo przyjemna, odprężająca atmosfera. Co ważne, wszystkie zabiegi fryzjerskie przeprowadzane są tu z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków (m.in. marek OLAPLEX, LUXE czy SP).

W „SHINE” świadczymy profesjonalne usługi fryzjerskie na naprawdę wysokim poziomie. Wśród nich znajduje się m.in. strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, koloryzacja, balejaże, prostowanie keratynowe. Oferujemy również zabiegi wellness na włosy, takie jak specjalistyczna sauna czy strzyżenie gorącymi nożyczkami, które uszczelniają końcówki włosów, chroniąc je przed utratą wilgoci oraz substancji odżywczych. W naszym salonie prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, sprzętu oraz akcesoriów fryzjerskich.

Nasze studio fryzur zlokalizowane jest w Olsztynie przy ul. Boenigka 27/201, w południowej części miasta. Osoby korzystające z usług salonu mogą zaparkować samochody na ogólnodostępnym parkingu w pobliżu bloku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udostępniliśmy opcję wygodnej rezerwacji wizyt online. Zapraszamy do naszego salonu!

5.0
7 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  jak zawsze zadowolona😉

  anna 11.07.2017
 • HA
  5.0

  Super Fryzjer! Polecam!

  Hanna 11.07.2017
 • BA
  5.0

  Pełen profesjonalizm, dobra organizacja pracy , doświadczony fryzjer, zmysł w koloryzacji i dobry stylista. Polecam !!!

  Barbara 10.07.2017
 • ZU
  5.0
  Zuzanna 22.07.2017
 • AN
  5.0
  Ania 07.06.2017

Zespół

Employee default
Grzegorz Prusinowski

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.