Przejdź do głównej zawartości

Studio Fryzur & Kosmetyki

św.Filipa12, 31-150 Kraków (Wejście od strony ul.Krótkiej)

Kreatywne strzyżenie, profesjonalna koloryzacja i wysokiej jakości pielęgnacja w samym sercu Krakowa! Skorzystaj z usług Studia Fryzur & Kosmetyki, które zlokalizowane jest zaledwie 5 minut od Rynku Głównego. Działamy od 1997 roku. Nasz salon to dobrze znane miejsce, które cenione jest za wyjątkowe podejście do klienta, profesjonalizm oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wybieranych fryzur, które pozwala na uzyskanie naprawdę efektownych metamorfoz. Fryzjerzy pracujący w salonie to renomowani styliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Warto zaznaczyć, że pracownia Ewy Fryc należy do grupy autoryzowanych salonów fryzjerskich marki Joico.

W naszym salonie świadczymy kompleksowe usługi fryzjerskie. Zapraszamy na efektowne strzyżenia, profesjonalną koloryzację, wyjątkowe upięcia, specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne (przeprowadzane z wykorzystaniem preparatów Olaplex, Kevin Murphy, Joico lub Medavita).
Zajmujemy się także świadczeniem usług kosmetycznych – dbamy o dłonie i paznokcie, wykonujemy hennę brwi i rzęs.Dobrze wyszkolona stylistka Amei Nail Art z należytą starannością wykona manicur i pedicur hybrydowy bądź klasyczny.Zabiegi wykonywane są narzędziami sterylizowanymi w autoklawie medycznym,co świadczy o najwyższej klasie bezpieczeństwa i dbałości o zdrowie klienta. Naszym klientom oferujemy również szeroki zakres masaży leczniczych i relaksujących,gorącymi kamieniami i bańką chińską.

Nasz salon prowadzi detaliczną sprzedaż oryginalnych kosmetyków Joico,KEVIN.MURPHY przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji włosów,a także kosmetyki do pielęgnacji problematycznej skóry głowy ,serię trychologiczną MEDAVITA. Bierzemy także udział w akcji charytatywnej NIEboRAKOWI, mającej na celu zbieranie włosów na peruki dla dzieci walczących z rakiem.

Gdzie nas znajdziesz? Nasz salon położony jest w Krakowie w Śródmieściu przy ul. św. Filipa 12. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa