Studio Fryzur Kemon

Płocka 24/2, 06-400 Ciechanów (Na przeciw Cedrobu, obok apteki)

W Studio Fryzur Kemon w Ciechanowie skorzystasz z profesjonalnych usług fryzjerskich i kosmetycznych. To miejsce, w którym o image klientów dbają profesjonalni styliści fryzur szkoleni przez instruktorów marki Kemon.

W ofercie salonu można znaleźć szereg profesjonalnych usług fryzjerskich, takich jak m.in. kreatywne strzyżenie, efektowna koloryzacja, modelowanie oraz upięcia okolicznościowe. Warto tu również skorzystać z bogatej oferty zabiegów regeneracyjnych na włosy i skórę głowy, wśród których warto wymienić choćby „Zabieg nawilżający włosy – Nutrizione Ricca” czy „Zabieg peelingujący na skórę głowy – Purezza”. W Studio Fryzur Kemon świadczone są również podstawowe usługi kosmetyczne na twarz i ciało m.in. depilacja, manicure, pedicure, regulacja brwi i rzęs oraz makijaż.

Trzeba zaznaczyć, że Studio Fryzur Kemon to również specjalistyczny gabinet trychologiczny, w którym leczone są problemy skóry głowy oraz włosów, takie jak m.in. łupież czy łysienie. Są one diagnozowane za pomocą profesjonalnej mikrokamery. Na ich podstawie eksperci są w stanie doradzić skuteczne metody leczenia.

Studio Fryzur Kemon położone jest w Ciechanowie przy ul. Płockiej 24/2. W pobliżu znajduje się parking dla klientów. Salon jest przyjazny dzieciom, a osoby oczekujące na zabiegi mogą korzystać z WiFi. Za usługi można płacić również kartą. Zachęcamy do umawiania się na wizyty za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.