Studio Fryzur Atelier

Podleśna 65, 63-800 Gostyń

Piękne i zadbane włosy dodają uroku każdej kobiecie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego salonu fryzjerskiego i stylisty fryzur, któremu powierzy się wykonanie strzyżenia, koloryzacji czy pielęgnację włosów. Jednym z ciekawszych miejsc na fryzjerskiej mapie Gostynina jest Studio Fryzur Atelier, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo. Specjaliści zatrudnieni w tym salonie cały czas doskonalą swoje umiejętności, by zaoferować Klientom jak najlepsze usługi, które będą wpisywały się w najnowsze trendy fryzjerskie. Wszystkie usługi wykonywane są z wykorzystaniem kosmetyków wiodących na rynku marek, które są znane i cenione od wielu lat, zarówno przez specjalistów, jak i Klientów używających ich w domowym zaciszu.

Każdy, kto zdecyduje się na wizytę w Studio Fryzur Atelier może liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze usługi oraz jej realizację na najwyższym poziomie. Wśród proponowanych usług znajdują się między innymi klasyczne usługi fryzjerskie jak strzyżenie czy koloryzacja, a także keratynowe prostowanie włosów i ich pielęgnacja. Można także zapisać się na wykonanie fryzury okolicznościowej np. uczesania ślubnego. Z usług salonu mogą również korzystać panowie, którzy pragną odświeżyć swój wygląd poprzez ciekawe i modne strzyżenie.

Studio Fryzur Atelier mieści się w Gostyniu przy ulicy Górnej 8. Na wizytę można umówić się za pomocą prostego systemu online. Takie rozwiązanie

Zespół

Daria Przeniczka
Daria Przeniczka

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.