Przejdź do głównej zawartości

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne M&D

ul. Świętej Barbary 4c, 98-300 Wieluń

Fryzjer, kosmetyczka i barber – to właśnie Studio M&D. O wspaniały wygląd naszych klientów dbamy już od 2006 r. i przez ten czas zdążyliśmy przeprowadzić wiele udanych metamorfoz. Dla nas sensem pracy jest zadowolenie klienta. To dlatego tak cieszą nas doskonałe rekomendacje.

Zabiegi przeprowadzamy w stylowych wnętrzach, wzbogaconych o ekskluzywne detale. Zaaranżowaliśmy je także z myślą o wygodzie. Wszystko dlatego, że chcemy, aby każdy mógł tu skosztować odrobiony luksusu.

Pracujemy jedynie na wysokiej jakości kosmetykach, a nasi styliści i kosmetyczki zawsze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Co więcej, nasza ekipa nieustannie doskonali swoją wiedzę na specjalistycznych kursach oraz poznaje najnowsze trendy na targach i innych wydarzeniach z branży.

W Studio M&D kreujemy damskie fryzury (m.in. strzyżemy, modelujemy, koloryzujemy i czeszemy), dbamy o męski look (m.in. tworzymy efektowne fryzury oraz pielęgnujemy wąsy i brodę). Zajmujemy się także stylizacją paznokci (szczególnie zapraszamy na popularny manicure hybrydowy i tipsy), a także dbamy o okolice oka i wykonujemy makijaż.

Nasze studio to miejsce przyjazne dzieciom i zwierzętom – nie bój się wziąć pociechy albo pupila na zabieg. Akceptujemy zarówno płatność gotówką, jak i kartami płatniczymi. Nasi klienci mogą zostawić samochody na parkingu przy budynku. Zachęcamy do umawiania się na wizyty przez Internet.

Jesteś gotowy na zmianę? Czekamy na Ciebie przy ul. Św. Barbary 4c w Wieluniu!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa