Studio Fryzjerskie Unique

6 Sierpnia 11, 90-606 Łódź

Szukasz sprawdzonego fryzjera w Łodzi? Wybierz się do salonu Unique, który zlokalizowany jest w samym sercu Łodzi, przy ul. 6 sierpnia 11. To tutaj, codziennie spod nożyczek profesjonalnych stylistów wychodzą energetyczne i wyjątkowe fryzury. W ofercie salonu można znaleźć innowacyjną koloryzację (INOA od L'Oréal), strzyżenie, modelowanie i stylizację włosów, trwałą ondulację oraz wyjątkowe upięcia. Mężczyźni mają także możliwość skorzystania z usług barbera. W Unique włosy pielęgnowane są za pomocą wysokiej jakości kosmetyków, najlepszych światowych marek, takich jak m.in. KEVIN.MURPHY czy L'Oréal.

Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, z których można skorzystać w Unique. To jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie wysokiej jakości preparaty odżywcze (m.in. Olaplex czy Smartbond) aplikowane są z wykorzystaniem systemu MicroMist. To nowoczesna metoda, w której specjalne urządzenie poprzez fale ultradźwiękowe wytwarza mgłę wodną, maksymalizującą wchłanianie preparatów odżywczych w strukturę włosa. Następnie fryzura jest chłodzona, dzięki czemu łuska włosa zamyka się, zatrzymując wewnątrz drogocenne substancje.

Fryzjerzy zatrudnieni w Unique to prawdziwi profesjonaliści, doświadczeni w kreatywnej stylizacji fryzur. To osoby nieustannie poszerzające swoją wiedzę i doskonalące umiejętności, które biorą udział w wielu branżowych kursach i szkoleniach. Fryzjerstwo to nie tylko ich zawód, ale i pasja, przez co są stale na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Wszystkie usługi

Zespół

Mazur
Marcin Mazurczak
Magda
Magdalena Bondarenko
Employee default
n n
Fryzjer

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.