Studio fryzjerskie "Sylwia"

miedziana 9, 90-038 Łódź

Zapraszamy do autorskiego studia fryzjerskiego Sylwii Ostrowskiej w Łodzi. Jego właścicielka jest uznaną stylistką, która potrafi zmienić nudny look w efektowną fryzurę. Specjalistka ma wieloletnie doświadczenie w pracy w branży. Dba o włosy za pomocą wysokiej jakości kosmetyków, które odżywiają ich strukturę. Salon „Sylwia” zlokalizowany jest przy ul. Miedzianej 9, w centrum miasta, w dzielnicy Fabryczna Widzew.

Jakie zabiegi oferowane są w Studio Sylwia? To miejsce, do którego warto udać się na strzyżenie (Sylwia Ostrowska stylizuje fryzury dla kobiet, mężczyzn i dzieci), koloryzację włosów oraz balayage. Można skorzystać tu również z modelowania, trwalej ondulacji oraz upięć na różne okazje. Wśród usług świadczonych w łódzkim salonie znajdują się także zabiegi skutecznie poprawiające kondycję włosów. Są one przeprowadzane z wykorzystaniem sauny, która wspomaga wchłanianie składników odżywczych w głąb struktury włosów.

Klienci salonu fryzjerskiego mogą zaparkować samochody na ulicy wzdłuż budynku. Miejsce jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mile widziane są w nim także dzieci, które mogą zaczekać na rodziców korzystających z zabiegów. Na terenie studio Sylwia klienci mają dostęp do WiFi, dzięki czemu mogą uprzyjemnić sobie oczekiwanie na zabieg surfowaniem w sieci.

Nie czekaj! Umów się na wizytę u sprawdzonej fryzjerki. Skorzystaj z systemu rezerwacji online. Zapraszamy!

Zespół

Sylwia Słoczyńska
Sylwia Słoczyńska
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.