STUDIO FRYZJERSKIE CASANDRA

Tadeusza Kościuszki 38C, 34-300 Żywiec

W pięknie położonym Żywcu znajduje się niecodzienny salon fryzjerski. To Studio Fryzjerskie Casandra & Barber Shop. Grupa utalentowanych, ciągle szkolących się pasjonatów stworzyła miejsce, w którym klient zobaczy najnowsze trendy w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów, a także nowości w sztuce tworzenia wizerunku. Pracownicy studia często startują w specjalistycznych konkursach oraz uczestniczą w szkoleniach, na których poznają kolejne tajniki sztuki fryzjerskiej oraz barberskiej. Ta ostatnia jest prawdziwym hitem, ponieważ w niewielu miejscach panowie mogą być goleni tradycyjną brzytwą. A pracujące tam panie znakomicie posługują się tym ostrym narzędziem.

Studio Casandra oferuje kompleksową pielęgnację i stylizację włosów. Specjalnością jest strzyżenie i koloryzacja. Wykorzystywane są tu najnowsze techniki fryzjerskie i najlepszej jakości kosmetyki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pod uwagę brane są nie tylko typ urody, ale też kondycja włosów i skóry. To pozwala na wybranie pielęgnacji i fryzury idealnej dla każdej osoby.

Szczególną popularnością cieszy się część studia przeznaczona dla panów. Golenie tradycyjną brzytwą, modelowanie brody czy zarostu to niektóre z propozycji, z których panowie chętnie tam korzystają.

Casandra to miejsce, gdzie w luksusowych warunkach pracownicy - artyści zajmują się włosami i brodą (u panów). Tworzą wspaniałe, niepowtarzalne fryzury, przeznaczone na każdą okoliczność, począwszy od pracy na własnym ślubie skończywszy.

5.0
435 opinii

Opinie

 • PA
  5.0
  TRYMOWANIE, GOLENIE BRODY

  Profesionalna obsluga.

 • JU
  5.0
  STRZYŻENIE DAMSKIE

  Za każdym razem wychodzę z salonu zadowolona 😊 Pani Magda ma cudowne podejście do klienta, umie perfekcyjnie doradzić cięcie do twarzy oraz rodzaju włosów 😍😍😍

 • BO
  5.0
  KOLORYZACJA TOPCHIC+ELUMEN

  100% zadowolenia . Polecam Wszystkim

 • BE
  5.0
  DEKOLORYZACJA +NOWY KOLOR

  Wszystko na najwyższym poziomie.
  Zawsze wychodzę zadowolona :)
  Polecam :)

 • DA
  5.0
  FARBOWANIE /ROZJAŚNIANIE ODROSTU+STRZYŻENIE , NOWOŚĆ ❗Dodatek do koloryzacji-PURE PIGMENTS

  Bola som veľmi spokojná. Služby kaderníctva využívam pravidelne. Veľmi dobrý profesionálny prístup, pekné prostredie, ochotný personál.
  Odporúčam.

Zespół

Stażysta
Fryzjer damsko - męski (barber)
Magdalena Romanowska
stylista damsko-męski + usługi barberskie
Agnieszka Łukańko
właściciel, stylista damsko-męski + usługi barberskie
Magdalena Paleczna
stylista damsko-męski
Kinga Koperwas
stylista męski + usługi barberskie
Data
Monika Zaremba
(Stylista damsko - męski +usługi barberskie)

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.