STUDIO FRYZJERSKIE CASANDRA

Tadeusza Kościuszki 38C, 34-300 Żywiec

W pięknie położonym Żywcu znajduje się niecodzienny salon fryzjerski. To Studio Fryzjerskie Casandra & Barber Shop. Grupa utalentowanych, ciągle szkolących się pasjonatów stworzyła miejsce, w którym klient zobaczy najnowsze trendy w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów, a także nowości w sztuce tworzenia wizerunku. Pracownicy studia często startują w specjalistycznych konkursach oraz uczestniczą w szkoleniach, na których poznają kolejne tajniki sztuki fryzjerskiej oraz barberskiej. Ta ostatnia jest prawdziwym hitem, ponieważ w niewielu miejscach panowie mogą być goleni tradycyjną brzytwą. A pracujące tam panie znakomicie posługują się tym ostrym narzędziem.

Studio Casandra oferuje kompleksową pielęgnację i stylizację włosów. Specjalnością jest strzyżenie i koloryzacja. Wykorzystywane są tu najnowsze techniki fryzjerskie i najlepszej jakości kosmetyki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pod uwagę brane są nie tylko typ urody, ale też kondycja włosów i skóry. To pozwala na wybranie pielęgnacji i fryzury idealnej dla każdej osoby.

Szczególną popularnością cieszy się część studia przeznaczona dla panów. Golenie tradycyjną brzytwą, modelowanie brody czy zarostu to niektóre z propozycji, z których panowie chętnie tam korzystają.

Casandra to miejsce, gdzie w luksusowych warunkach pracownicy - artyści zajmują się włosami i brodą (u panów). Tworzą wspaniałe, niepowtarzalne fryzury, przeznaczone na każdą okoliczność, począwszy od pracy na własnym ślubie skończywszy.

Fryzjer
5.0
125 opinii

Opinie

 • RE
  5.0

  Jak zawsze, wyszłam z salonu zadowolona i wdzięczna losowi, że was znalazłam! Profesjonalizm przez duże "P" !

  Regina 17.08.2017
 • DO
  5.0

  Jak zawsze miła obsługa i atmosfera, fachowe porady oraz fryzura zgodna z moimi oczekiwaniami. Polecam.

  Dominik 16.08.2017
 • BE
  5.0

  Jest to moja druga wizyta w tym salonie i na pewno nie ostatnia. Do Żywca mam ok 35 km drogi do pokonania, więc to już chyba mówi samo za siebie. Jestem bardzo zadowolona z usług, są świadczone na naprawę wysokim poziomie, Panie fryzjerki mają ogromną wiedzę z którą chętnie się dzielą. Wychodzę z salonu szczęśliwa i zadowolona, atmosfera rewelacyjna, Panie zajmują się naszymi włosami z prawdziwą pasją i troską. Widać, że lubią to co robią, a nie siedzą tam za karę, jak w większości miejsc. Nienawidziłam chodzić do fryzjera, bo zawsze wychodziłam rozczarowana i niezadowolona, Casandra zmieniła moje długoletnie nastawienie do fryzjerów i teraz z niecierpliwością oczekuję na następną wizytę! Dziękuję bardzo :-)

  Beata 11.08.2017
 • NA
  5.0

  Its was awesome:3 thanks for good service)

  Nazar 01.08.2017
 • AD
  5.0

  Jak zawsze - profesjonalna obsluga. Bardzo dziekuje i polecam :-)

  Adam 28.07.2017

Zespół

M bak min
Magdalena Bąk
A lukanko min
Agnieszka Łukańko
M paleczna min
Magdalena Paleczna
N gawron min
Natalia Gawron
K szczesny min
Kinga Szczęsny

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.