STUDIO FRYZJERSKIE CASANDRA

Tadeusza Kościuszki 38C, 34-300 Żywiec

W pięknie położonym Żywcu znajduje się niecodzienny salon fryzjerski. To Studio Fryzjerskie Casandra & Barber Shop. Grupa utalentowanych, ciągle szkolących się pasjonatów stworzyła miejsce, w którym klient zobaczy najnowsze trendy w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów, a także nowości w sztuce tworzenia wizerunku. Pracownicy studia często startują w specjalistycznych konkursach oraz uczestniczą w szkoleniach, na których poznają kolejne tajniki sztuki fryzjerskiej oraz barberskiej. Ta ostatnia jest prawdziwym hitem, ponieważ w niewielu miejscach panowie mogą być goleni tradycyjną brzytwą. A pracujące tam panie znakomicie posługują się tym ostrym narzędziem.

Studio Casandra oferuje kompleksową pielęgnację i stylizację włosów. Specjalnością jest strzyżenie i koloryzacja. Wykorzystywane są tu najnowsze techniki fryzjerskie i najlepszej jakości kosmetyki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pod uwagę brane są nie tylko typ urody, ale też kondycja włosów i skóry. To pozwala na wybranie pielęgnacji i fryzury idealnej dla każdej osoby.

Szczególną popularnością cieszy się część studia przeznaczona dla panów. Golenie tradycyjną brzytwą, modelowanie brody czy zarostu to niektóre z propozycji, z których panowie chętnie tam korzystają.

Casandra to miejsce, gdzie w luksusowych warunkach pracownicy - artyści zajmują się włosami i brodą (u panów). Tworzą wspaniałe, niepowtarzalne fryzury, przeznaczone na każdą okoliczność, począwszy od pracy na własnym ślubie skończywszy.

Fryzjer
5.0
160 opinii

Opinie

 • KA
  5.0

  Kolejna sympatyczna wizyta oraz profesjonalna obsluga ☺☺ dziekuje oraz polecam 😊😊

  Karolina 20.10.2017
 • AK
  5.0

  Na pewno przyjde tam ponownie :)))

  AKAS 19.10.2017
 • AN
  5.0

  Polecam w 100%!!! Pełen profesjonalizm.

  Anna 04.10.2017
 • TO
  5.0

  Bardzo dobra i miła obsługa. Pełen profesjonalizm :)

  Tomasz 30.09.2017
 • AR
  5.0

  Pełna profesja, super rady i widać chęć od Pani Kingi. Przesympatyczna i profesjonalna!

  Arek 29.09.2017

Zespół

M bak min
Magdalena Bąk
A lukanko min
Agnieszka Łukańko
M paleczna min
Magdalena Paleczna
N gawron min
Natalia Gawron
K szczesny min
Kinga Szczęsny

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.