STUDIO FRYZJERSKIE CASANDRA

Tadeusza Kościuszki 38C, 34-300 Żywiec

W pięknie położonym Żywcu znajduje się niecodzienny salon fryzjerski. To Studio Fryzjerskie Casandra & Barber Shop. Grupa utalentowanych, ciągle szkolących się pasjonatów stworzyła miejsce, w którym klient zobaczy najnowsze trendy w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów, a także nowości w sztuce tworzenia wizerunku. Pracownicy studia często startują w specjalistycznych konkursach oraz uczestniczą w szkoleniach, na których poznają kolejne tajniki sztuki fryzjerskiej oraz barberskiej. Ta ostatnia jest prawdziwym hitem, ponieważ w niewielu miejscach panowie mogą być goleni tradycyjną brzytwą. A pracujące tam panie znakomicie posługują się tym ostrym narzędziem.

Studio Casandra oferuje kompleksową pielęgnację i stylizację włosów. Specjalnością jest strzyżenie i koloryzacja. Wykorzystywane są tu najnowsze techniki fryzjerskie i najlepszej jakości kosmetyki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pod uwagę brane są nie tylko typ urody, ale też kondycja włosów i skóry. To pozwala na wybranie pielęgnacji i fryzury idealnej dla każdej osoby.

Szczególną popularnością cieszy się część studia przeznaczona dla panów. Golenie tradycyjną brzytwą, modelowanie brody czy zarostu to niektóre z propozycji, z których panowie chętnie tam korzystają.

Casandra to miejsce, gdzie w luksusowych warunkach pracownicy - artyści zajmują się włosami i brodą (u panów). Tworzą wspaniałe, niepowtarzalne fryzury, przeznaczone na każdą okoliczność, począwszy od pracy na własnym ślubie skończywszy.

Fryzjer
5.0
190 opinii

Opinie

 • DA
  5.0

  Pani Kinga wykazuje bardzo obszerną wiedzę i profesjonalne podejście do klienta, zachowując przy tym swobodę i wewnętrzny luz. Zawsze doradzi, powie co według jej opini i doświadczenia jest lepsze. Każdy wyjdzie zadowolony chętnie będzie wracał do salonu, ja na pewno 😊

  Damian 11.12.2017
 • RE
  5.0

  Za każdym razem wychodzę z salonu bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera ! Polecam!

  Regina 10.12.2017
 • AN
  5.0

  polecam ten zakład fryzjerski :)

  Anna 30.11.2017
 • KR
  5.0

  polecam pełny profesjonslizm😊

  Krystian 25.11.2017
 • MA
  5.0

  ......wchodząc do salonu nikt nie zauważał pomykającego po metropolii pana; wychodząc... szał i piski pań wieku i urody wszelakiej; czyli ok.

  Maciek 24.11.2017

Zespół

M bak min
Magdalena Bąk
A lukanko min
Agnieszka Łukańko
M paleczna min
Magdalena Paleczna
N gawron min
Natalia Gawron
Employee default
Adrian Mrowiec
K szczesny min
Kinga Szczęsny

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.