STUDIO FRYZJERSKIE CASANDRA

Tadeusza Kościuszki 38C, 34-300 Żywiec

W pięknie położonym Żywcu znajduje się niecodzienny salon fryzjerski. To Studio Fryzjerskie Casandra & Barber Shop. Grupa utalentowanych, ciągle szkolących się pasjonatów stworzyła miejsce, w którym klient zobaczy najnowsze trendy w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów, a także nowości w sztuce tworzenia wizerunku. Pracownicy studia często startują w specjalistycznych konkursach oraz uczestniczą w szkoleniach, na których poznają kolejne tajniki sztuki fryzjerskiej oraz barberskiej. Ta ostatnia jest prawdziwym hitem, ponieważ w niewielu miejscach panowie mogą być goleni tradycyjną brzytwą. A pracujące tam panie znakomicie posługują się tym ostrym narzędziem.

Studio Casandra oferuje kompleksową pielęgnację i stylizację włosów. Specjalnością jest strzyżenie i koloryzacja. Wykorzystywane są tu najnowsze techniki fryzjerskie i najlepszej jakości kosmetyki. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pod uwagę brane są nie tylko typ urody, ale też kondycja włosów i skóry. To pozwala na wybranie pielęgnacji i fryzury idealnej dla każdej osoby.

Szczególną popularnością cieszy się część studia przeznaczona dla panów. Golenie tradycyjną brzytwą, modelowanie brody czy zarostu to niektóre z propozycji, z których panowie chętnie tam korzystają.

Casandra to miejsce, gdzie w luksusowych warunkach pracownicy - artyści zajmują się włosami i brodą (u panów). Tworzą wspaniałe, niepowtarzalne fryzury, przeznaczone na każdą okoliczność, począwszy od pracy na własnym ślubie skończywszy.

Wszystkie usługi

5.0
481 opinii

Opinie

 • SE
  5.0
  STRZYŻENIE MĘSKIE
 • MA
  5.0
  STRZYŻENIE MĘSKIE

  Miejscem w którym klient czuję się wyjątkowo...😉 ludzie którzy tam pracują posiadają niesamowite umiejętności oraz kulturę osobista.
  Polecam ....😊

 • TZ
  5.0
  STRZYŻENIE MĘSKIE, TONOWANIE BRODY,WĄSA

  Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej usługi pani Magdy bardzo miła inteligenta i rozmowna. Polecam jej uslugi barberskie i sam będę z nich korzystał.:)

 • JA
  5.0
  COMBO

  Na 5 jak zwykle! Pozdrawiam :)

 • ŁU
  5.0
  STRZYŻENIE MĘSKIE

  Fryzura super.
  Jestem zadowolony :-)

Zespół

Stażysta
Fryzjer damsko - męski (barber)
Rezerwuj
Magdalena Romanowska
stylista damsko-męski + usługi barberskie
Rezerwuj
Agnieszka Łukańko
właściciel, stylista damsko-męski + usługi barberskie
Rezerwuj
Magdalena Paleczna
stylista damsko-męski
Rezerwuj
Kinga Koperwas
Barberka( osoba obecnie przebywa na L4)
Rezerwuj
Monika Zaremba
Monika Zaremba
(Stylista damsko - męski +usługi barberskie)
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.