Studio fryzjerskie BIS

Stefana Żeromskiego 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Chcesz odkryć siebie na nowo? W Studiu Fryzjerskim BIS od lat pomagamy naszym klientom w podkreślaniu tego, co w nich najpiękniejsze. Tworzymy fryzury i uczesania, które podkreślają walory twarzy i są odzwierciedlaniem osobowości. Nieustannie dokształcamy się na branżowych kursach i szkoleniach po to, aby zawsze oferować usługi na najwyższym poziomie.

Oferta naszego studia fryzjerskiego obejmuje różnorodne zabiegi z zakresu stylizacji włosów. Zajmujemy się strzyżeniem, koloryzują i modelowaniem. Układamy także fryzury na specjalne okazje, takie jak wesela, bale czy studniówki. Możemy również zregenerować zniszczone włosy. Co ważne, naszym klientom nigdy niczego nie narzucamy. Z przyjemnością doradzamy stylizacje, które będą prezentowały się efektownie, jednak zawsze staramy się trafić w gust i oczekiwania klientów. Naszym priorytetem jest to, abyś dobrze czuł się w swojej fryzurze.

W Studio Fryzur BIS pracujmy jedynie na sprawdzonych kosmetykach i farbach. Są to produkty, które nie niszczą włosów i dają naprawdę dobre efekty. Zależy nam na tym, aby wizyta w naszym zakładzie była dla klientów przyjemnością. Dlatego dbamy o przyjazną, rodzinną atmosferę.

Do naszego studia fryzur zapraszamy wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Można znaleźć nas przy ul. Żeromskiego 13 – na rogu, w kompleksie handlowym na parterze bloku. Na osiedlu znajduje się parking. Zachęcamy do umawiania się na wizyty i serdecznie zapraszamy na stylizację!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.