Przejdź do głównej zawartości

Studio Figura Wyszków

Bankowa 22, 07-200 Wyszków

Infra Swan Shaper

 • 1 wejście 30 min
  40 zł
 • 8 wejść 30 min
  224 zł
 • 10 wejść 30 min
  260 zł
 • 12 wejść 30 min
  288 zł

Swan Infra Shaper to rower eliptyczny skrętny, który jest doskonałym połączeniem treningu cardio z jednoczesnym ćwiczeniem mięśni brzucha. Urządzenie podczas treningu angażuje do pracy wszystkie partie mięśni, co w szybki sposób pomaga zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę.

Dodatkowo podczas treningu zwiększamy efekty zabiegu poprzez działanie lamp kolagenowych, światła podczerwonego IR oraz systemu jonizacji.

Skóra pod wpływem działania światła kolagenowego staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się jej koloryt oraz spowolnione zostają procesy starzenia się skóry. Dodatkowo działanie światła podczerwonego IR wpływa na podniesienie temperatury ciała. Poprzez działanie ciepła rozszerzają się naczynia krwionośne, przyspiesza się przemiana materii oraz szybkość spalanych kalorii. Ostatnią zaletą jaką posiada urządzenie Swan Infra Shaper jest system jonizacji. Urządzenie wytwarza jony ujemne, które występują głównie nad morzem, w lasach iglastych oraz w pobliżu wodospadów. Jony te mają bardzo duży wpływ na nasze zdrowie, lepsze samopoczucie oraz wygląd skóry. Podczas korzystania z urządzenia najlepiej sprawdzą się krótkie spodenki lub białe legginsy, aby lampy kolagenowe oraz podczerwone działające podczas treningu miały szansę jak najgłębiej wniknąć w skórę. Trening trwa 30 min i zaleca się wykonywanie go 2-3 razy w tygodniu.

Efekty treningu na Swan Infra Shaper:

*intensywne spalanie tkanki tłuszczowej

*wzmocnienie mięśni brzucha

*wymodelowanie pośladków i nóg

*ujędrnienie skóry

*zwiększenie wydajności organizmu