Przejdź do głównej zawartości

Studio Figura Ursynów

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83, 02-722 Warszawa

W Studio Figura Warszawa Ursynów otrzymasz kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Jest to sprawdzony w 200 gabinetach w Polsce sposób 5ciu kroków do osiągnięcia wymarzonej figury:
1. Szczegółowy wywiad pozwala nam na poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Razem określimy cel jaki pragniesz osiągnąć.
2. Dobierzemy odpowiednie zabiegi, które pomogą osiągnąć Twój cel w jak najszybszym czasie!
3. Przekazujemy dopasowany do Twoich potrzeb, program dietetyczny, który oczyści Twój organizm, poprawi metabolizm, polepszy samopoczucie i pozwoli Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką.
4. Przedstawimy naturalne suplementy i kosmetyki z naszej autorskiej linii Studio Figura, które pomogły wielu kobietom zadbać o ciało i zdrowie w domu. Przyspieszają również spodziewane efekty.
5. Kiedy Ty będziesz realizować program ćwiczeń, my będziemy monitorować Twoje rezultaty, aby jeszcze bardziej pozytywnie zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu.
Studio Figura Warszawa Ursynów to także niezwykła, unikalna, kobieca atmosfera. Profesjonalny i wykwalifikowany personel, oferujący usługi najwyższej jakości. Niezapomniane wydarzenia i konkursy, które zmotywują Cię do osiągnięcia celu. A przede wszystkim Studio Figura to WY, kochane klientki!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online