Przejdź do głównej zawartości

Studio Figura Opole

Augustyna Kośnego 35, 45-056 Opole (za teatrem)

Każda z Pań marzy o nieskazitelnej urodzie i pięknej figurze, dlatego Nasze Studio Modelowania Sylwetki "Studio Figura" pomoże uzyskać idealną sylwetkę! Oferujemy bezinwazyjne zabiegi dla kobiet, które pomogą pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz wymodelować ciało. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zabiegi endermologii, liposukcji kawitacyjnej, lipolaser oraz bogatą strefę fitness & wellnes.

Nasze studio oferuje mnóstwo sprzętów i możliwości, dlatego też zachęcamy do zakupu usług w karnetach, które można nabyć na miejscu. Karnety pozwalają nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także są pewnego rodzaju motywacją do regularnego wykonywania ćwiczeń czy zabiegów.

Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, jak wyglądasz! Pozwól sobie dać szansę i skorzystać z profesjonalnych zabiegów z wykorzystaniem innowacyjnej technologii, nowoczesnych sprzętów oraz profesjonalnej opieki. Nasza kadra składa się z certyfikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia z pasją oddają się swojej pracy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Studia Figura na ul. Kośnego 35-37 w Opolu!