Studio Eve Line

Tadeusza Kościuszki, 82-200 Malbork (za DH Jagiełło II piętro)

Chcesz zawalczyć o lepszą figurę? W Studio Modelowania Sylwetki Eve Line znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteśmy specjalistami w zakresie zrzucania zbędnych kilogramów oraz redukcji cellulitu. Nasi trenerzy służą klientom kompleksowym doradztwem. Opracowują również indywidualne programy treningowe, które pozwalają w krótkim czasie osiągnąć doskonałe rezultaty. Dysponujemy najlepszymi sprzętami do ćwiczeń w mieście!

W naszym klubie można pozbyć się cellulitu innowacyjnych metod, m.in. za pomocą: wirobieżni V-LINE, wyjątkowej bieżni Vacu Well, elektrostymulacji oraz rollmasażu. Odpowiednio dobrana liczba 30-minutowych zabiegów pozwala na stałe pożegnać się z nieestetyczną pomarańczową skórką. O piękną sylwetkę w Eve Line walczymy także za pomocą podczerwieni, kolagenu oraz podciśnienia. Takie połączenie pozwala skutecznie spalić tłuszcz.

Zachęcamy do umawiania się na zabiegi przez Internet. W naszej ofercie można znaleźć treningi o długości od 15 do 90 minut. Dzięki temu można łatwo wybrać usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy również na konsultacje z naszymi trenerami. Miło nam także poinformować, że Eve Line prowadzimy sprzedaż bonów upominkowych. Z pewnością staną się one trafionym prezentem dla tych, którym chcą poczuć się jeszcze atrakcyjniej.

Studio Modelowania Sylwetki Eve Line znajduje się w Malborku przy ul. Kościuszki 5a/8 (na drugim piętrze budynku). Do zobaczenia!

Zespół

Data
Wibrobieżnia V-Line
Data
Bieżnia Vacu Well środkowa
Data
Bieżnia Vacu Magic Czarna
Data
Rollmasaż Beauty Line kolagen
Data
Rollmasaż Rolling Star2
Data
Rollmasaż Rolling Star1

Udogodnienia

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.