Studio Eve Line

Tadeusza Kościuszki, 82-200 Malbork (za DH Jagiełło II piętro)

Chcesz zawalczyć o lepszą figurę? W Studio Modelowania Sylwetki Eve Line znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteśmy specjalistami w zakresie zrzucania zbędnych kilogramów oraz redukcji cellulitu. Nasi trenerzy służą klientom kompleksowym doradztwem. Opracowują również indywidualne programy treningowe, które pozwalają w krótkim czasie osiągnąć doskonałe rezultaty. Dysponujemy najlepszymi sprzętami do ćwiczeń w mieście!

W naszym klubie można pozbyć się cellulitu innowacyjnych metod, m.in. za pomocą: wirobieżni V-LINE, wyjątkowej bieżni Vacu Well, elektrostymulacji oraz rollmasażu. Odpowiednio dobrana liczba 30-minutowych zabiegów pozwala na stałe pożegnać się z nieestetyczną pomarańczową skórką. O piękną sylwetkę w Eve Line walczymy także za pomocą podczerwieni, kolagenu oraz podciśnienia. Takie połączenie pozwala skutecznie spalić tłuszcz.

Zachęcamy do umawiania się na zabiegi przez Internet. W naszej ofercie można znaleźć treningi o długości od 15 do 90 minut. Dzięki temu można łatwo wybrać usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy również na konsultacje z naszymi trenerami. Miło nam także poinformować, że Eve Line prowadzimy sprzedaż bonów upominkowych. Z pewnością staną się one trafionym prezentem dla tych, którym chcą poczuć się jeszcze atrakcyjniej.

Studio Modelowania Sylwetki Eve Line znajduje się w Malborku przy ul. Kościuszki 5a/8 (na drugim piętrze budynku). Do zobaczenia!

Zespół

Wibrobieżnia V-Line
Wibrobieżnia V-Line
Bieżnia Vacu Well środkowa
Bieżnia Vacu Well środkowa
Bieżnia Vacu Magic Czarna
Bieżnia Vacu Magic Czarna
Rollmasaż  Beauty Line kolagen
Rollmasaż Beauty Line kolagen
Rollmasaż  Rolling Star2
Rollmasaż Rolling Star2
Rollmasaż  Rolling Star1
Rollmasaż Rolling Star1

Udogodnienia

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.