Studio CREO

Graniczna 15, 33-100 Tarnów

Studio fryzur CREO to dynamicznie rozwijający się salon fryzjerski z siedzibą w Tarnowie na ul. Granicznej 15. Jesteśmy kreatywni i podążamy za najnowszymi fryzjerskimi trendami. Regularne uczestnictwo w branżowych szkoleniach i targach inspiruje nas i wspomaga kreowanie ciekawych stylizacji na naszym lokalnym podwórku. Nie jesteśmy jednak ślepo zapatrzeni w modę. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie i tworzenie stylizacji zgodnych z Waszymi indywidualnymi upodobaniami oraz bezproblemowych w codziennym życiu. Mądrze łączymy więc Wasze oczekiwania z topowymi rozwiązaniami. Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich przyjaznych Wam i podążającymi za Waszym trybem życia.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji w każdej sytuacji i oddajemy Wam całą swoją wiedzę i umiejętności. Przeprowadzamy kompleksowe zabiegi regenerujące nawet najbardziej zniszczonych włosów: odbudowujemy ich strukturę w czasie specjalistycznych terapii i odzyskujemy ich utracony blask. Naszą pracą pragniemy poprawiać Wam humor i samopoczucie. Z sercem towarzyszymy Wam w ważnych momentach Waszego życia i przygotowujemy fryzury, które przetrwają najsilniejsze wzruszenia.

Chętnie pomagamy Wam w wizerunkowych metamorfozach i w odkrywaniu Waszego indywidualnego stylu. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania i zadania wymagające od nas dużych nakładów energii i zaangażowania. Fryzjerstwo jest naszą pasją i lubimy mierzyć się z każdym niecodziennym zadaniem. Z przyjemnością współpracujemy przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych i dodajemy rzeczywistości coś od siebie.

Zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.