Studio Art. Visage - Opinie

ul.Foksal 10/ lok.B, Warszawa
4.7
3 opinie

Opinie

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Wiele dobrego słyszałam o tym salonie. Na ślub postanowiłam zadbać o swoje paznokcie. Wybrałam się na French Manicure. To był doskonały pomysł. Moje ręce wyglądały cudownie. Skóra była bardzo miękka i delikatna. Atmosfera w tym miejscu jest znakomita, a obsługa bardzo profesjonalna.

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Przystępne ceny zachęciły mnie do skorzystania z usług zarówno fryzjerskich jak i kosmetycznych. Strzyżenie włosów wykonano tutaj znakomicie. Podobnie zresztą manicure. Jestem zachwycona. Teraz moje dłonie są bardzo zadbane, a atmosfera w tym miejscu jest bardzo miła.

 • GO
  4.0
  niezweryfikowany

  Byłam u nich ostatnio na manicurze hybrydowym do ślubu. I muszę przyznać, że raczej zniechęciłam się do ponownej wizyty w tym salonie. Kosmetyczka, która mi go robiła, sprawiała wrażenie zmęczonej, średnio zadowolonej z tego co robi. Przez cała moją wizytę pisała sms na telefonie,i to nawet w momencie gdy malowała mi paznokcie. Co do jakości samego manicure też mam zastrzeżenia. Niedokładne pociągnięcia pędzelkiem, na paznokciach porobiły się grudki, mam wrażenie, że lakier położony jest nierówno, na jednym paznokciu nie kryje dokładnie. Odniosłam wrażenie raczej małego profesjonalizmu osoby, której klientką byłam.Być może kwestią jest iż posiadałam grupon. Nie wrócę tu więcej.