Przejdź do głównej zawartości

Studio Aromaterapii i Masażu

Kolska 9B/39, 01-045 Warszawa

Na drodze postępu cywilizacji stres, pośpiech, napięcie i napływająca z każdej strony fala bodźców i informacji stały się powszechnie akceptowaną rzeczywistością. Jesteśmy częścią natury, a jednak często o tym zapominamy, odcinając się nie tylko od świata przyrody, ale również od własnego ciała. Właśnie dlatego aromaterapia, masaż tajski, refleksologia i inne metody pracy z ciałem stały się nieocenionym narzędziem do przywrócenia wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Studio Aromaterapii i Masażu to miejsce wytchnienia, oddechu, cudownych zapachów i zmysłowych doznań, w którym ciało, dusza i umysł zanurzają się w błogostanie. Każdy masaż to holistyczny zabieg oparty na indywidualnie dobranych technikach pracy z ciałem, naturalnych olejach i ekstraktach roślinnych zapewniających optymalną regenerację ciała, profilaktykę zdrowia i witalność. Wszystkie masaże wykonywane są na certyfikowanych bio-olejach i kosmetykach luksusowych marek Alqvimia i Team Dr. Joseph.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą masaży, z przyjemnością doradzę i pomogę w doborze odpowiedniego zabiegu.

Na pierwszą umówioną wizytę proszę o przybycie z 10 minutowym wyprzedzeniem, w celu konsultacji oraz wypełnienia ankiety stanu zdrowia. Spóźnienie może skutkować skróceniem czasu trwania zabiegu. Bezpośrednio przed masażem zalecam unikanie spożywania obfitych posiłków oraz alkoholu.

DOJAZD
Tramwajem
Linie nr: 1, 6, 22, 27, 28
Przystanek NISKA przy ul. Okopowej

Autobusem
Linia nr: 180
Przystanek NISKA przy ul. Okopowej

PARKING
Miejsca postojowe można znaleźć przy ul. Kolskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie przy ul. Spokojnej i Stawki.

Udogodnienia

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa