Studio Anny Lisewskiej "Scarlet" oraz Instytut Urody Dermatica - Opinie

Cechowa 21, 81-174 Gdynia
4.3
3 opinie

Opinie

 • LA
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon w okolicy. Była u róznych kosmetyczek, ale tu znalazłam fachową pomoc i szeroki wachlarz usług. Stałam sie stałą klientką. Polecam Pani Monika to osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Salon Na 6+

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Fantastyczny i klimatyczny salon, miła obsługa. Bardzo szeroki zakres usług. Dużo promocji i nowości. Sama korzystam od dwóch lat i nigdy się nie zawiodłam. Z czystym sumieniem mogę polecić nawet najbardziej wybrednym Panią

 • MA
  3.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam się do salonu Scarlet na depilację. Nogi wyszły kosmetyczce nawet dobrze. Reszta okazała się jedną wielką pomyłką. Zaczęłyśmy od bikini. Pani Marcela w trakcie poinformowała mnie, iż zabieg depilacji bikini ogranicza się tylko do usunięcia włosków z górnej części wzgórka łonowego ?! Byłam tym niezmiernie zdziwiona, bo spotkałam się z taką praktyką po raz pierwszy. Ponadto okazało się, że nie potrafi zrobić tego symetrycznie, a także, że bardzo wiele włosków urwało się tuż przy skórze.

  Ale poszło w miarę szybko i sprawnie, więc nie przewidziałam tragedii. Nogi zostały wydepilowane błyskawicznie i nienagannie. Przeszłyśmy do pach i tu się zaczęła tragedia. Kosmetyczka nakładała wosk, ale nie potrafiła wyrwać włosków. Bardzo wiele pozostało i usuwała je pincetą.
  Po powrocie do domu okazało się, że pachy są podrażnione i trochę opuchnięte.
  Następnego dnia zaczął się koszmar. Opuchlizna zeszła, ale podrażnienie okazało się być mnóstwem ran. W zasadzie miejscami mam zerwaną część skóry.
  Co przy aktualnym upale jest mordęgą.

  Zdecydowanie nie polecam depilacji w tym salonie.