Strefa Zdrowia i Relaksu

ul. Kraszewskiego 42/1, 05-800 Pruszków (mieścimy się nad sklepem Stokrotka)

Nowe, miejsce na mapie Pruszkowa!!!
Aby cieszyć się dobrym samopoczuciem, zdrowym i właściwie funkcjonującym organizmem, potrzebujesz czasem odpoczynku, regeneracji, wyciszenia.
To jednak nie takie proste w pędzącym świecie. Na szczęście Strefa Zdrowia
i Relaksu oferuje wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało i umysł!

Zapraszamy do Strefy Floatingu, Komory Hiperbarycznej i Sauny Ganbanyoku, gdzie przeniesiesz się w stan głębokiego odprężenia, odnajdując harmonię ciała i duszy.

Podczas sesji Floatingu unosisz się na wodzie w wysoko stężonym roztworze soli Epsom. Cisza, spokój, błogie ciepło sprawiają, że ciało i umysł odpoczywają i regenerują się 4-5 razy szybciej niż w czasie snu. Sesje floatingu pozytywnie wpływają na psychikę, ciało, skórę, mięśnie, stawy i kręgosłup. Mogą z nich korzystać dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze, sportowcy i wszyscy potrzebujący odprężenia, relaksu i zniwelowania stresu.

Terapia w Komorze Hiperbarycznej polega na podawaniu wysokiego stężenia tlenu pod wysokim ciśnieniem i dostarczaniu go do wszystkich tkanek, co usprawnia procesy fizjologiczne i poprawia przepływ krwi do mózgu . Zalecana dla osób cierpiących na Autyzm, w leczeniu trudno gojących się ran i oparzeń, chorób skóry, niewydolności żylnej, otyłości i cukrzycy.

Ganbanyoku to unikalna sauna wulkaniczna o wspaniałych właściwościach odmładzajacych i regeneracyjnych. Rozluźnia mięśnie, redukuje bóle reumatyczne, usuwa toksyny z organizmu, zwiększa odporność, przyśpiesza metabolizm i stymuluje krążenie, nie powodując dyskomfortu, jak sauna tradycyjna.

więcej informacji na naszym Facebooku:
www.facebook.com/Strefa-Zdrowia-i-Relaksu-101614541195135/

Sesje są przyjemne i bezpieczne - przed każdym zabiegiem przeszkolona obsługa przeprowadza konsultacje w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań.

Chcesz podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego, zapraszamy do zakupu VOUCHERÓW PODARUNKOWYCH na dowolny zabieg z naszej oferty oraz na dowolną kwotę.

Zapraszamy😊
Strefa Zdrowia i Relaksu
ul. Kraszewskiego 42/1
Pruszków
☎️tel. 505- 230- 400

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.