Strefa Urody Włodzimierz Prętki - Opinie

Ul. Maksymiliana Jackowskiego 32, 60-512 Poznań
1.0
1 opinia

Opinie

 • PE
  1.0
  niezweryfikowany

  Z przykrością muszę opisać swoją historię związaną z tym salonem. W październiku 2013 roku zakupiłam na gruper.pl kupon o wartości 375 zł (za 45zł) na usługę przedłużania rzęs wraz z henną i regulacją brwi.
  Mimo całych tych kłopotów 6 dni przed Świętami Bożego Narodzenia udałam się do Salonu na realizację usługi. Po szybkim ustaleniu długości rzęst rozpoczęła się usługa przedłużania rzęs METODĄ 1:1
  Tego dnia w pracy wzięłam popołudniową zmianę bo z wcześniejszego doświadczenia wiem, że ta usługa jest wykonywana przez 2-3 godziny. Nic bardziej mylnego po ok 50 min zakończone było nie tylko przedłużanie ale również henna i regulacja. Ekspresowa usługa.
  Moja mała osobista tragedia rozpoczęła się dopiero wieczorem. Już pierwszego dnia pomimo braku mycia twarzy czy używania kosmetyków w okolicy oczu wypadło mi klika rzęs. PO nocy na poduszce znalazłam kolejne. Usługa nie była wykonana 1:1 tylko 1:3 lub nawet 1:6. Kolejnego dnia poprosiłam swojego partnera by umył mi włosy w umywalce bo nie chciałam zmoczyć twarzy. Oczywiście udało się. Jednak wystarczyła jedna kropla wody w oku by poznać jakość kleju, który był wykorzystany w tej usłudze. Oczy piekły, czasem paliły. Uczucie dyskomfortu utrzymało się kilka dni.
  To że rzęsy wypadały było smutne. To że oczy piekły było bolesne. To że były doklejone kępkami świadczyło o tym że usługa była tandetnie wykonana jednak dla wyglądu najgorsze było to że rzęsy powykręcały się we wszystkie możliwe strony.
  Przez kolejne dni rzęsy wypadały. Czasem pojedyncze, czasem posklejane w mniejsze lub większe kępki. Odnoszę wrażenie że pojedyncza rzęsa nie utrzymała ciężaru kilku sztucznych syntetycznych badyli i wypadały.
  Zapomniałam wspomnieć, że używane do realizacji usługi były najniższej jakości i ceny rzęsy (sprawdziłam na Allegro)