STREFA URODY

Mikołaja Witczaka 2C, 44-338 Jastrzębie-Zdrój

Strefa Urody to nowoczesny i najbardziej profesjonalny salon fryzjerski i kosmetyczny w Jastrzębiu Zdrój. Kadrę Strefy Urody stanowią wykwalifikowane fryzjerki stylistki i kosmetyczki. Ale wyróżnia je nie tylko ogromna wiedza i praktyka oraz chęć stałego kształcenia, ale też wielki artyzm i wrażliwość na piękno. Dla nich fryzjerstwo i kosmetyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim życiowa pasja. Dlatego też na ich twarzach zawsze gości uśmiech i tym uśmiechem oraz optymizmem zarażają klientów.

W Strefie Urody zadbają o klientów od stóp po końce włosów. Bogaty zakres usług fryzjerskich obejmuje m.in. modelowanie, strzyżenie, farbowanie, koloryzację, regenerację włosów. Panie (bez względu na wiek) mogą zamówić fantazyjne upięcia, koki, wytworne fryzury okolicznościowe czy efektowne warkocze. Panowie mogą liczyć na golenie brzytwą, strzyżenie i pielęgnację zarostu, ciepłe kompresy, czyli tradycyjne usługi barberskie.

Bardzo mocną stroną salonu są usługi kosmetyczne. Panie chętnie korzystają nie tylko z makijażu, ale też z nauki jego robienia. W salonie można wyregulować brwi i zagęścić rzęsy, a następnie przyciemnić je henną. Popularnością cieszy się depilacja woskiem, jak i cukrowa, podobnie jak natryskowe opalanie połączone z peelingiem. Idealnie zadbane ręce i stopy to także znak firmowy Strefy Urody.

Salon Strefa Urody mieści się w Jastrzebiu Zdrój na ul. Witczaka 2C. Ze względu na sporą popularność salonu, chętni do skorzystania z jego usług powinni zadbać o wcześniejszą rezerwację online.

Kosmetyka

Fryzjerstwo

5.0
67 opinii

Opinie

 • UR
  5.0
  1kolor wł.kr.komplet, Henna brwi+rzęsy+regulacja

  Jestem zadowolona z wizyty

 • AG
  5.0
  Strzyżenie wł.kr

  Córka jest bardzo zadowolona.Dziękujemy !

 • AL
  5.0
  1kolor wł.kr.komplet

  jestem bardzo zadowolona

 • MA
  5.0
  1kolor wł.śr.komplet

  Wszystko na wysokim poziomie.

 • JU
  5.0
  henna brwi z regulacją

  Jak zawsze pełen profesjonalizm i pomoc mimo pełnego obłożenia!! dziekuje i do zobaczenia

Zespół

Img 7480
Angelika(ROXI)
Img 7670
Ewa
Img 7460
Lucyna
Img 7513
Nina
Img 7637
Ada
Img 7590
Daria młynarczyk-biesiada

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.