STREFA URODY

Mikołaja Witczaka 2C, 44-338 Jastrzębie-Zdrój

Strefa Urody to nowoczesny i najbardziej profesjonalny salon fryzjerski i kosmetyczny w Jastrzębiu Zdrój. Kadrę Strefy Urody stanowią wykwalifikowane fryzjerki stylistki i kosmetyczki. Ale wyróżnia je nie tylko ogromna wiedza i praktyka oraz chęć stałego kształcenia, ale też wielki artyzm i wrażliwość na piękno. Dla nich fryzjerstwo i kosmetyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim życiowa pasja. Dlatego też na ich twarzach zawsze gości uśmiech i tym uśmiechem oraz optymizmem zarażają klientów.

W Strefie Urody zadbają o klientów od stóp po końce włosów. Bogaty zakres usług fryzjerskich obejmuje m.in. modelowanie, strzyżenie, farbowanie, koloryzację, regenerację włosów. Panie (bez względu na wiek) mogą zamówić fantazyjne upięcia, koki, wytworne fryzury okolicznościowe czy efektowne warkocze. Panowie mogą liczyć na golenie brzytwą, strzyżenie i pielęgnację zarostu, ciepłe kompresy, czyli tradycyjne usługi barberskie.

Bardzo mocną stroną salonu są usługi kosmetyczne. Panie chętnie korzystają nie tylko z makijażu, ale też z nauki jego robienia. W salonie można wyregulować brwi i zagęścić rzęsy, a następnie przyciemnić je henną. Popularnością cieszy się depilacja woskiem, jak i cukrowa, podobnie jak natryskowe opalanie połączone z peelingiem. Idealnie zadbane ręce i stopy to także znak firmowy Strefy Urody.

Salon Strefa Urody mieści się w Jastrzebiu Zdrój na ul. Witczaka 2C. Ze względu na sporą popularność salonu, chętni do skorzystania z jego usług powinni zadbać o wcześniejszą rezerwację online.

Kosmetyka

Fryzjerstwo

5.0
72 opinie

Opinie

 • AD
  5.0
  zabieg kwasem migdałowym NATINUEL

  Fachowo i miło :) Polecam

 • PA
  5.0
  henna brwi z regulacją

  Przemiła i profesjonalna obsługa!

 • BE
  5.0
  henna brwi z regulacją, Fior di pelle

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta -miła atmosfera

 • KA
  5.0
  Depilacja woskiem wąsik, Depilacja pastą cukrową łydki

  Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsluga. Zabieg wykonany na najwyzszym poziomie.

 • UR
  5.0
  1kolor wł.kr.komplet, Henna brwi+rzęsy+regulacja

  Jestem zadowolona z wizyty

Zespół

Img 7480
Angelika(ROXI)
Img 7670
Ewa
Img 7513
Nina
Img 7637
Ada
Img 7590
Daria młynarczyk-biesiada
Employee default
Żaneta

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.