Strefa Urody "Filonka" - Opinie

Piotrkowska 38, 90-103 Łódź
5.0
5 opinii

Opinie

 • ST
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam masaż relaksacyjny oraz mikrodermabrazję. Plecki odprężone a mordka wygładzona! Sympatyczna atmosfera, profesjonalna obsługa - wszystko tak jak powinno być. Dziękuje pięknie! Pozdrawiam i serdecznie POLECAM!

 • MB
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam! Można zrobić fajny manicure za rozsądne pieniądze. Osobiście odwiedzam Strefę urody kilka razy w miesiącu. Nie mam cierpliwości do swoich paznokci. Całe szczęście, że ma je moja imienniczka :) Jeśli zastanawiacie się nad wyborem tego salonu, to z całęgo serca mogę polecić p. Martę!

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykupiłam pakiet liposukcji ultradźwiękowej w Strefie Urody Filonka. Muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów całej serii zabiegów. W dwa miesiące straciłam w bioderkach 7 cm. Wszystkie spodnie na mnie wiszą! Na własne oczy przekonałam się, że rozsądna dieta, odrobina aktywności fizycznej w połączeniu z liposukcją ultradźwiękową może zdziałac cuda! Mały minusik za troszkę długie terminy oczekiwania, ale nie dziwie się dlaczego klintów coraz więcej. Jeśli mnie Pani "czyta", to pozdrawiam serdecznie :) wrócę do pani po powrocie z Grecji!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z usług pani Marty i muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona zaangażowaniem oraz dbałością o detale. bardzo fajny manicure, widać rękę profesjonalistki! Na pewno jeszcze wpadnę! Polecam innym

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Masaż relaksacyjny "5 zmysłów" to po prostu bajka. Odprężyłem się tak, że ciężko było mi zejść z fotela. Gabinet nowoczesny i bardzo estetyczny. p. Marta jak zwykle uśmiechnięta od ucha do ucha :) Polecam wszystkim którzy chcieliby odsapnąć po ciężkim dniu. Na pewno będę wracał Pani Marto :)