Przejdź do głównej zawartości

Strefa Piękna Anna Szier

ul. Świętego Wawrzyńca 64, 43-180 Orzesze (Dojazd również autobusem z okolic Żor, Mikołowa,Łazisk,Orzesza,... Przystanek autobusowy znajduje się obok Salonu . Linie autobusowe ( 69,655,N,Ł ))

W naszym salonie kosmetycznym oferujemy szeroki zakres zabiegów upiększających na twarz i ciało. Wśród nich znajdują się różnorodne usługi pielęgnacyjne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (wypełnianie ust i zmarszczek), makijaż permanentny, depilacja laserowa, mikrodermabrazja diamentowa, liposukcja ultradźwiękowa oraz odchudzanie falami radiowymi RF. Polecamy także pakiety zabiegów. Ponadto prowadzimy również specjalistyczne szkolenia kosmetyczne.

Każda wizyta w Strefie Piękna zaczyna się od wnikliwej, specjalistycznej konsultacji. Dbamy o to, aby szczegółowo poznać problem oraz indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Dopiero na tej podstawie dobieramy zabiegi, które pozwalą osiągnąć jak najlepsze efekty. W naszej pracy przykładamy ogromną wagę do zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów. Korzystamy jedynie z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu oraz najlepszych kosmetyków.

Strefa Piękna to nie tylko profesjonalne zabiegi kosmetyczne. To także wyjątkowa, kameralna atmosfera, którą tworzą gustownie urządzone wnętrza, nastrojowe światło i przyjemne zapachy. Tutaj można pozbyć się stresu i odpocząć, umilając czas rozmową.

Zachęcamy do umawiania się na wizyty przez Internet. W salonie Strefa Piękna można również kupić karty podarunkowe – to świetny pomysł na prezent dla żony, mamy albo szefowej. Nasz adres to – ul. Św. Wawrzyńca 64 Orzesze. Serdecznie zapraszamy na udane zabiegi!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa