Przejdź do głównej zawartości

Strefa Piękna

Wiktorii Wiedeńskiej 9A/62, 02-954 Warszawa (Obok Wilmed)

Strefa Piękna działa na warszawskim Wilanowie od 2019 roku. Miejsce powstało z myślą o kobietach, które pragną w kameralnej i przytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało. Jest to idealne miejsce dla kobiet w każdym wieku.
W naszym Studio każda Pani otrzymuje od nas fachową i kompleksową pomoc. Podczas pierwszej wizyty dokładnie analizujemy stan zdrowia Klientki określamy cele dzięki czemu tworzymy indywidualnie dopasowany plan dietetyczny, oczyszczanie organizmu z pomocą suplementów, które posiadamy w swojej ofercie oraz indywidualny plan zabiegowo-treningowy.
Jesteśmy inni niż wszyscy, gdyż wszystkie kroki, które podejmuje klientka są dostosowane indywidualnie, a różnorodność urządzeń oraz ustawień ich parametrów pozwala stworzyć niezliczoną ilość treningów dla każdej Pani z osobna. Nie ma jednej i sprawdzonej recepty dla wszystkich, gdyż skuteczność diety i ćwiczeń jest uzależniona od wieku, płci, trybu życia, stanu zdrowia i przebytych chorób, grupy krwi…. Można wymieniać w nieskończoność czynniki, które w bardzo skuteczny sposób potrafią zadziałać na nasz wygląd. Również uświadamiamy kobiety, że "skuteczne i szybkie" wyklucza się wzajemnie, gdyż tylko odpowiednio zbilansowana dieta i rozłożone w czasie treningi pozwolą wprowadzić równowagę w organizmie i zachować zdrowy wygląd na długie lata.

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa