Przejdź do głównej zawartości

Stopy-Medical gabinet podologiczny

Gdańska 129, 90-519 Łódź

Chcesz zadbać o swoje stopy, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pamiętaj, że o stopy należy dbać przez cały rok, a nie tylko w momencie, gdy nadchodzi lato i chcemy odsłonić nasze pięty w sandałach. Twoje stopy powinny zachwycać przez cały rok i jeśli zdecydujesz się na to, by skorzystać z naszych usług – tak właśnie będzie. Zapraszamy Cię do salonu podologicznego Stopy-Medical w Łodzi.

W salonie w czasie każdej wizyty dokładnie oglądamy stopy i oceniamy problem, by jak najlepiej dobrać kurację dla naszego Klienta, by wyleczyć schorzenie, a także zapobiec jego nawrotom w przyszłości. W salonie oferujemy zabiegi związane ze stopami, paznokciami, a także deformacją stóp. Dodatkowo w ofercie salonu znajdują się usługi związane z terapią i pielęgnacją stopy cukrzycowej. Każdy Klient może zamówić u nas również specjalistyczne wkładki do butów.

W czasie wszystkich zabiegów dbamy o komfort, ale i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego bardzo dużą uwagę przykładamy do zachowania wysokich standardów higieny.

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę, w czasie której zadbamy o Twoje stopy – zapraszamy Cię do naszego salonu przy ulicy Gdańskiej w Łodzi. Zapraszamy również osoby borykające się z problemem tak zwanych ciężkich nóg oraz chcące ulżyć swoim codziennym cierpieniom związanym z puchnącymi stopami. Na wizytę można umówić się przez Internet, korzystając z dedykowanego systemu rezerwacji online. Dzięki któremu, bez problemu można zabukować dogodny dla siebie termin.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa