Stopy-Medical gabinet podologiczny

Gdańska 129, 90-519 Łódź

Chcesz zadbać o swoje stopy, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pamiętaj, że o stopy należy dbać przez cały rok, a nie tylko w momencie, gdy nadchodzi lato i chcemy odsłonić nasze pięty w sandałach. Twoje stopy powinny zachwycać przez cały rok i jeśli zdecydujesz się na to, by skorzystać z naszych usług – tak właśnie będzie. Zapraszamy Cię do salonu podologicznego Stopy-Medical w Łodzi.

W salonie w czasie każdej wizyty dokładnie oglądamy stopy i oceniamy problem, by jak najlepiej dobrać kurację dla naszego Klienta, by wyleczyć schorzenie, a także zapobiec jego nawrotom w przyszłości. W salonie oferujemy zabiegi związane ze stopami, paznokciami, a także deformacją stóp. Dodatkowo w ofercie salonu znajdują się usługi związane z terapią i pielęgnacją stopy cukrzycowej. Każdy Klient może zamówić u nas również specjalistyczne wkładki do butów.

W czasie wszystkich zabiegów dbamy o komfort, ale i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego bardzo dużą uwagę przykładamy do zachowania wysokich standardów higieny.

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę, w czasie której zadbamy o Twoje stopy – zapraszamy Cię do naszego salonu przy ulicy Gdańskiej w Łodzi. Zapraszamy również osoby borykające się z problemem tak zwanych ciężkich nóg oraz chcące ulżyć swoim codziennym cierpieniom związanym z puchnącymi stopami. Na wizytę można umówić się przez Internet, korzystając z dedykowanego systemu rezerwacji online. Dzięki któremu, bez problemu można zabukować dogodny dla siebie termin.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.