Stillo Belleza

Solec 24 lok 14, 00-403 Warszawa

Salon fryzjersko-kosmetyczny Stillo Belezza to miejsce, w którym poprawisz swój wizerunek. Kompleksowa oferta firmy pozwala zadbać o różne aspekty urody. Za spektakularne metamorfozy oraz dopracowywanie image'u odpowiadają tu utalentowani fryzjerzy i profesjonalne kosmetyczki. Przychodząc do Stillo Belezza możesz być pewna, że oddajesz swoje piękno w dobre ręce.

W ofercie Stillo Belazza można znaleźć szeroki zakres usług fryzjerskich, a wśród nich profesjonalną koloryzację, dekoloryzację, strzyżenie damskie, męskie i dziecięce oraz modelowanie brody. Polecamy także zabiegi pielęgnacyjne – wśród nich szczególnie rekomendujemy ampułki regeneracyjne. Salon kosmetyczny znany jest również z wysokiej jakości zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających na twarz i ciało. Można skorzystać tu z makijażu okolicznościowego, depilacji woskiem, manicure'u i pedicure'u oraz henny brwi i przedłużania rzęs. W Stillo Belazza wykonywany jest również wygodny makijaż permanentny, dzięki któremu można zrezygnować z kolorowych kosmetyków i cieszyć się perfekcyjnym make-upem przez całą dobę.

Salon Stillo Belezza zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Solec 24 lok. 14. To miejsce przyjazne dzieciom – dla najmłodszych strzyżenie będzie tu naprawdę przyjemne. Przy budynku znajduje się parking dla klientów. Osoby czekające na zabiegi mogą korzystać z dostępu do Internetu.

Serdecznie zachęcamy do umówienia się na wizytę!

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.