BOMI Beauty & Esthetics

Generała Jakuba Jasińskiego 40, 37-700 Przemyśl

Coolsculpting ( duża głowica)

  • Coolsculpting ( duża głowica) 90 min
    1 500 zł
    Rezerwuj


Coolsculpting (Zeltiq) - Kriolipoliza


Coolsculpting (Zeltiq TM ) stosuje zaawansowaną technologię chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, stale je eliminując, a jednocześnie oszczędzając wszystkie pozostałe tkanki Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą apoptozę (kontrolowaną śmierć) i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.


Wyniki badań wykazały, że zabieg Coolsculpting zapewnia zauważalną redukcję tkanki tłuszczowej w ciągu dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Idealnymi kandydatami są osoby w dość dobrej kondycji fizycznej, ze średnimi fałdami tkanki tłuszczowej, nie dającymi się łatwo wyeliminować za pomocą diety i ćwiczeń.


Zabieg przeznaczony do modelowania sylwestki, nie leczy otyłości oraz nie prowadzi do uzyskania spadku masy ciała.


Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg Coolsculpting zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej. Średnia, udokumentowana redukcja tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu wynosi 30% masy tkanki tłuszczowej objętej kuracją. Komórki tłuszczowe są usuwane w trakcie normalnego procesu metabolicznego organizmu, w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu.


Wskazania do wykonania zabiegu Coolsculpting- kriolipoliza:


Fałdki tłuszczu zgromadzone w okolicach : bryczesy, wewnętrzna część ud, brzuch, ramionaNie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.