SPA Otomin

Żurawia 2, 80-174 Otomin (wjazd na teren Hotelu Otomin znajduje się na rogu ulic Słonecznej i Wrzosowej. Parking przy restauracji Hotelu. SPA znajduje się w okrągłym budynku za restauracją.)

Malownicze Jezioro Otomińskie, otoczone przepięknymi lasami. Wyjątkowe piękno natury i cudowna harmonia świata przyrody ze światem ludzi. Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce dla salonu SPA. Pragniesz wyciszenia i głębokiego relaksu? Masz ochotę doświadczyć czegoś naprawdę niezwykłego? Szukasz przy tym usług najwyższej jakości i cenisz doskonałą oprawę zabiegów? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. W swojej pracy garściami czerpiemy z dobrodziejstw natury. Z radością przedstawiamy nasze autorskie zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków francuskiej marki Decleor. Oddziałujemy nie tylko zewnętrznie na skórę, lecz troszczymy się całościowo o dobrą kondycję duszy i ciała.

Dbamy o pobudzanie i aktywizację wszystkich zmysłów. Nasze zabiegi to kompleksowe rytuały piękna. Po gruntownym oczyszczeniu skóry z toksyn precyzyjnie diagnozujemy jej potrzeby i wprowadzamy element równowagi, wykorzystując naturalne olejki eteryczne. Uwalniamy napięcie i odblokowujemy energię poprzez aromatyczny i inspirujący masaż twarzy i ciała. Następnie aplikujemy pielęgnacyjną petardę w postaci właściwie dobranej i unikalnej w swoim działaniu aromaesencji. Na koniec przygotowujemy świeżą maskę, właściwie łącząc aktywne składniki, których wybór dostosowujemy do wymagań Twojej skóry. W ciągu całego rytuału pozostajesz pod troskliwą opieką wykwalifikowanego kosmetologa, któremu możesz całkowicie zaufać. Indywidualnie przygotowane zabiegi i potężna moc natury tkwiąca w używanych przez nas składnikach przynosi oszałamiające rezultaty już po pierwszym zabiegu. Wychodzisz od nas wypoczęta i rozpromieniona niczym po cudownych rajskich wakacjach.

Przekonaj się od razu. Nie trać czasu i umów wizytę przez Internet. SPA Otomin znajduje się na terenie Hotelu Otomin, w okrągłym budynku za hotelową restauracją.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.