Przejdź do głównej zawartości

SPA & WELLNESS Korona Hotel***

Nowowiejska 39, 07-415 Kruki

W trosce o doskonałe samopoczucie naszych Gości Korona Hotel*** otworzył w styczniu 2011 r. Centrum SPA & Wellness. Dzięki unikalnym procedurom wykorzystywanych w naszych zabiegach, opierając się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu kosmetologów i masażystów, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego, kto w zaciszu naszego SPA pragnie znaleźć piękno oraz harmonię duszy i ciała.

Zapraszamy do ucieczki od pośpiechu i stresu, w podróż do krainy luksusu, w której rytuały zabiegowe przeplatają zapachy, kolory, dźwięki i dotyk. Tutaj każdy znajdzie dobre samopoczucie, piękny wygląd, relaks i odprężenie.

W naszej ofercie znajdują się egzotyczne rytuały, ceremonie, zabiegi pielęgnacyjne, aromaterapeutyczne, peelingi medyczne oraz masaże i terapie pochodzące z różnych stron i kultur świata. Wszystkie zabiegi w naszym SPA są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Państwu opracować indywidualny program SPA, tak aby zaspokoić i spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

W SPA wydzieliliśmy również strefę Wellnes, w której mogą Państwo oddać się błogim chwilom relaksu w jacuzzi, saunach suchych, parowych, kamiennych gorących leżankach oraz ruskich baniach. Strefa Wellnes połączona jest z przestronnym tarasem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie na łonie natury można odpocząć po zabiegu SPA, treningu przy filiżance herbaty, bądź aromatycznej świeżo mielonej kawy.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa