SPA i masaż Pruszków

159 wyników

Wyspa Piękna

Kubusia Puchatka 11, 05-800 Pruszków
5.0
497 opinii

Kolejna wizyta i kolejna najwyzasza ocena! Zabiegi wykonane profesjonalnie, a przy tym w sympatycznej atmosferze. Pani Monika, jak zawsze, potrafi doradzic i wyjasnic. Zawsze jest tez przygotowana do zabiegu - wie, kto przychodzi, jakie ma potrzeby, co bylo robione wczesniej... Naprawde polecam salon "Wyspa Piekna"!

Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki

Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800 Pruszków
5.0
252 opinie

Pani Właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna - wytłumaczy, doradzi SUPER. Sprzęt nowy, bardzo dobrej jakości. Kameralna atmosfera co jest mega plusem. POLECAM wszystkim, którzy z czystego lenistwa tak jak ja nie lubią chodzić na siłownie a chcą zadbać o swoją sylwetkę. Body Evolution w Pruszkowie jest co do tego idealnym miejscem.

Yasumi Pruszków

Emancypantek 4/26, 05-804 Pruszków
4.9
429 opinii

Pani Kesja, która wykonywała manicure jest po prostu mistrzynią w swoim fachu. To niesamowite obcować z człowiekiem, który łączy w sobie profesjonalizm, pasję do tego co robi oraz prezentuje tak wysoką kulturę osobistą, cierpliwość i uważność wobec osoby, z którą pracuje. Jak zawsze, jestem zachwycona! :)

Salony z tej samej miejscowości

Salony bez rezerwacji online

Adam Tober

Ul. Promyka 41, 05-800 Pruszków
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

ALESSA Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Berenta 16 ( I piętro), 05-800 Pruszków
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

  Zabiegi pielęgnacyjne na twarz. - depilacja laserowa - zabiegi odmładzające, przeciwwzmarszczkowe - mikrodermabrazja -oksybrazja - mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa - semipermanentne malowanie rzęs - dermomasaż - liposukcja kawitacyjna - złuszczanie kwasami i wiele innych. Manicure Ped

Barbara Dugała

Al. Wojska Polskiego 52A/PAW.3, 05-800 Pruszków
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany