Masaż Warszawa

3595 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

SPA i masaż

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14693 opinie

Świetny masaż. Masażysta bardzo miły i nastawiony pozytywnie do klienta. Bardzo taktowany i zainteresowany potrzebami klienta. Pierwszy raz w ramach masażu klasycznego/ relaksacyjnego miałam masaż twarzy i szyi oraz głowy. Jestem zachwycona. Polecam tego masażystę.

Tallulah Hair & Beauty

SPA i masaż

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
354 opinie

Salon pełen pozytywnych ludzi :) Fryzjer Franek dokładnie wypytał o wymagania i szczegóły nowej fryzury. Realizacja spełniła oczekiwania. Zdecydowanie polecam :)

Studio Urody Beauty Room

SPA i masaż

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
220 opinii

Polecam usługi gabinetu. Pani Ania jest bardzo profesjonalna, z bardzo dużą wiedzą kosmetyczną. Potrafi polecić własciwe zabiegi do rodzaju skóry i wieku. Przemiła atmosfera oraz dbałość o samopoczucie klienta dopełnia całości. Polecam wszystkim ceniącym wysoka jakość usług za rozsądną cenę.

Relax in SPA

SPA i masaż

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1807 opinii

Pani Basia wykazała się profesjonalizmem w podejściu do klienta jak i samej usługi (masaż kręgosłupa połączony z masażem bańką). Miejsce bardzo przyjemne i w dobrym guście. Pozytywnie oceniam obsługę.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

SPA i masaż

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1446 opinii

To był mój pierwszy masaż i z jednej strony nie mam porównania, ale z drugiej - czułam się potraktowana bardzo profesjonalnie, a sam masaż był przyjemny i relaksujący. Czułam, że pani Dominika wyłapuje szczególnie spięte partie karku i pleców i poświęca im więcej uwagi rozbijając to napięcie w miejscach. Zdecydowanie polecam!

Strefa Piękna

SPA i masaż

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
5.0
532 opinie

Usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim. Pracują tam sami profesjonaliści. Uśmiech,dobre słowo,pyszna kawa ,miłe rozmowy aż się nie chce wychodzić. Jestem im wierna bo lubię czuć się kobieco- dziewczyny czynią cuda . I po prostu dobrze się tam czuje . Dzięki dziewczyny

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

SPA i masaż

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa
4.9
1131 opinii

Usługa wykonana bardzo dobrze. Wszystko przebiegało bez zastrzeżeń. Wyposażenie zabiegowe bez zastrzeżeń. Zabieg wykonany świetnie. Jedyny minus to przerywane skupienie i relaks chałasem rozmów dochodzących ze stanowiska fryzjerskiego. Pani kosmetolog bardzo dobrze wykonała zabieg.