Masaż dłoni Wrocław

681 wyników

Salony z podobnych kategorii

MAGIA DLA CIAŁA

Masaż

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław
5.0
1238 opinii

Mam spore problemy z kręgosłupem, a po każdej wizycie na masażu czuję się znacznie lepiej. Masaż u Pana Jarka jest bardzo fachowy. Sprawia ulgę w napięciu mięśni i stawów. Dzień, dwa po masażu zapominam o nieprzyjemnym bólu w plecach. Poza tym czysto, pachnąco,mili ludzie, przyjemna atmosfera. Szczerze polecam zainteresowanym.

Instytut Urody Fantastic Body

Masaż

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1108 opinii

Pani Ola to prawdziwa profesjonalistka♥️. Przy tym bardzo uprzejma i chętnie tłumaczy co i jak robi. Z pewnością wrócę na kolejny masaż i będę polecać znajomym i rodzinie 😊. Dziękuję bardzo Pani Olu 🌹

Green Tea Spa

Masaż

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
5.0
485 opinii

Najlepsze spa w Polsce w jakim byłam pod względem obsługi i jej jakości. Piękne nowe wnętrze, wykonane ze smakiem i jakością, Można się bardzo mocno zrelaksować i zapomnieć o całym zewnętrznym świecie. Jest to moja kolejna wizyta i na pewno nie ostania. Muszę cyklicznie zacząć odwiedzać to miejsce bo na prawdę warto.

Royal Studio

Masaż

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
76 opinii

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Masaż dłoni Wrocław 681 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł