Masaż bańką chińską Kraków

1539 wyników

SHARI Beauty Clinic

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
531 opinii

Bazia po zabiegu jest odświeżona, skóra napięta i nawilżona. Masaż niesamowicie relaksacyjny i świetna regulacja brwi. Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5374 opinie

Pani Agnieszka ma w pełni profesjonalne podejście do klienta :) Radosna, pozytywna i z dużą wiedzą. Sam masaż thalgomince bardzo głęboki/intensywny ale również relaksujący, przypadł mi do gustu :) w przypadku shapingu brwi całkowicie oddałam się w ręce pani Agnieszki i to był strzał w dziesiątkę! :)

Instytut Shintai Day Spa

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
5.0
274 opinie

W instytucie Shintai Day Spa atmosfera bardzo miła, czyściutko, przytulnie. Pani, która się mną zajmowała bardzo sympatyczna i znająca się na swoim fachu. Udzieliła mi szczegółowych informacji na czym polegają poszczególne zabiegi. Wyszłam bardzo zrelaksowana i zadowolona.

EsteticDerm Instytut

Sarego 28, 31-047 Kraków
4.9
287 opinii

Polecam usługę i instytut. Bardzo przyjazna atmosfera. Pani Doktor wszystko wytłumaczyła i profesjonalnie przeprowadziła zabieg. Co do efektów to będę mógł się wypowiedzieć dopiero po 4-tym zabiegu (ten był pierwszy)

JADORE INSTYTUT

Karmelicka 45, 31-128 Kraków
4.8
1207 opinii

Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i miło. udzielono mi pełnego wyjaśnienia jak wygląda zabieg, co się dzieje po zabiegu i jak postępować, żeby obyło się bez powikłań. Jeśli będę potrzebować powtórzenia zabiegu, skorzystam również z tego gabinetu. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Face and Body Instiutute ul. Pod Fortem 2C/LU7

ul. Pod Fortem 2C/LU7, 31-302 Kraków
4.9
59 opinii

Pani Anna jest fantastyczną specjalistką. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i żadne wyzwanie nie stanowi dla niej problemu. Rzetelna wiedza i wyrozumiałość - najlepszy dietetyk z jakim miałam kontakt. Szczerze polecam.

Gabinet kosmetyczny Mona Lisa Beauty & SPA

Stradomska 7, 31-068 Kraków
4.9
32 opinie

Pani Monika jest świetną profesjonalistką. Zabieg, pomimo moich obaw, był praktycznie bezbolesny. Pani Monika jest bardzo miła, i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania :) Na pewno wrócę do tego gabinetu jeszcze nie raz.

book-a-balance Mobile SPA

Hotele i apartamenty w Krakowie, 31-144 Kraków
5.0
1 opinia

Nie masz sił i czasu na wyjście do salonu urody? Nie martw się. Nasze mobilne spa przyjedzie do Ciebie. Działamy na terenie krakowskich hoteli i apartamentów. Do naszych klientów jesteśmy w stanie dotrzeć w ciągu godziny od złożenia zamówienia na usługę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy n