Masaż bańką chińską Kraków

1555 wyników

SHARI Beauty Clinic

Masaż

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
562 opinie

Bazia po zabiegu jest odświeżona, skóra napięta i nawilżona. Masaż niesamowicie relaksacyjny i świetna regulacja brwi. Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Masaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5559 opinii

Pani Agnieszka ma w pełni profesjonalne podejście do klienta :) Radosna, pozytywna i z dużą wiedzą. Sam masaż thalgomince bardzo głęboki/intensywny ale również relaksujący, przypadł mi do gustu :) w przypadku shapingu brwi całkowicie oddałam się w ręce pani Agnieszki i to był strzał w dziesiątkę! :)

EsteticDerm Instytut

Masaż

Sarego 28, 31-047 Kraków
4.9
330 opinii

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, badania i porad. Szczegółowo zbadano moją skórę głowy i otrzymałem fachową pomoc w postaci odpowiedniej wiedzy i zaleceń :) Polecam Panią Aleksandrę Laszczak !

SCM estetic

Masaż

Grzegórzecka 67C/U14, 31-559 Kraków
5.0
229 opinii

Pani Dr.Katarzyna Gotfryd-Bugajska jest bardzo miłą osobę.Dawno nie spotkałam tak sympatycznej i profesjonalnej lekarki.Cierpliwie tłumaczy ,pokazuje i rysuje. Sprawnie wykonany zabieg i choć na efekt muszę jeszcze trochę poczekać ,jestem pełna optymizmu .Pozdrawiam cały zespół SCM estetyk a w szczególności Panią Doktor.

Face and Body Instiutute ul. Pod Fortem 2C/LU7

Masaż

ul. Pod Fortem 2C/LU7, 31-302 Kraków
4.9
62 opinie

Face & Body Institute to mariaż pasji i doświadczenia. To miejsce, gdzie w odpowiedzi na potrzeby klienta stosujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi medyczne i kosmetyczne. To ludzie, z którymi tworzymy wyjątkowy i stale rozwijający się zespół specjalistów. To usługi, którymi w rzeczywisty

Gabinet kosmetyczny Mona Lisa Beauty & SPA

Masaż

Stradomska 7, 31-068 Kraków
4.9
36 opinii

Pani Monika jest świetną profesjonalistką. Zabieg, pomimo moich obaw, był praktycznie bezbolesny. Pani Monika jest bardzo miła, i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania :) Na pewno wrócę do tego gabinetu jeszcze nie raz.