Spa 43

ul. Żaryna 5 lok. 43 (klatka E), 02-593 Warszawa (Wejście od ul.Chodkiewicza )

W samym sercu osiedla Eko Park na warszawskim Mokotowie, znajdą Państwo nowoczesne Centrum Piękna Spa 43, gdzie w przyjaznej i intymnej atmosferze nasi Klienci oddają się kompleksowym zabiegom upiększającym.

Naszą misją jest indywidualne i wszechstronne podejście do piękna ciała i umysłu. Wykonujemy bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych na twarz, ciało i dłonie. Udzielamy porad, wykonujemy stylizacje, a także pomagamy dobrać odpowiednie dla każdego typu skóry kosmetyki.

W dobie szybkiego tempa życia i nieustannego braku czasu, Spa 43 salon kosmetyczny Warszawa Mokotów wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Klientów, gdzie dbamy nie tylko o ich urodę, ale także o ich czas.
W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów wykonywanych równocześnie tak, aby pozostały czas mogli Państwo spędzić w dowolny sposób.

Profesjonalny zespół pracowników Spa 43 zapewnia naszym Klientom satysfakcję z wykonywanych zabiegów, a najnowszej generacji sprzęt daje gwarancję ich skuteczności. Wysoka jakość oferowana w Spa 43 jest dopełniona naszą współpracą z wyselekcjonowanymi markami kosmetycznymi takimi jak: Filorga, Environ, Guinot.

Na specjalną uwagę zasługuje także laser FOTONA będący potęgą we współczesnej laseroterapii. Dzięki temu urządzeniu należymy do elity gabinetów specjalizujących się w leczeniu zmian naczyniowych, trądziku, redukcji rozstępów, jak również w laserowym odmładzaniu skóry i trwałej depilacji.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.