Solik Beata Gabinet Kosmetyczny - Opinie

Pszowska 531, 44-370 Pszów
5.0
4 opinie

Opinie

 • UL
  5.0
  niezweryfikowany

  To była moja pierwsza wizyta w gabinecie kosmetycznym. Bardzo się cieszę, że właśnie tu trafiałam. Urzekła mnie przede wszystkim atmosfera samego pomieszczenia- jego niewielkie rozmiary, które dają poczucie bezpieczeństwa i prywatności, wystrój-ciepła kolorystyka ścian i dodatków, cicho sącząca się muzyka. Zaś Pani Beata jest osobą niezwykle profesjonalną, delikatną i miłą. Wyszłam stamtąd prawdziwie usatysfakcjonowana.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wszystkie zabiegi wykonywane przez Panią Beatkę są wykonywane profesjonalnie .Zawsze wychodzę zadowolona efektami pracy Pani Beaty. Gorąco polecam warto skorzystać z wiedzy i w pełni profesjonalnych usług.

 • AK
  5.0
  niezweryfikowany

  Niedrogo , fachowo i w przemiłej atmosferze . Polecam pszowiankom i innym panią z okolicy Pszowa.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam się całkiem niedawno do gabinetu p. Beaty, jak to mówią z ciekawości;-)
  Po wejściu do gabinetu zostałam przywitana miłym, serdecznym uśmiechem. Pani Beata przedstawiła się, zapytała, czy bym się czegoś nie napiła. Odpowiedziałam, że poproszę herbatę. Następnie przeprowadziła ze mną wywiad na temat zabiegów, którym dotychczas się poddawałam i ogólnego stanu zdrowia. Po czym przedstawiła mi szeroką ofertę zabiegów, ich potencjalny na mnie wpływ oraz ich ceny. W rozmowie ustaliśmy, co będzie dla mnie najlepsze, a że mam problemy z moją cerą wybór padł na mikrodermabrazję diamentową. Sam zabieg może i nie jest najprzyjemniejszy, ale przyniósł widoczną poprawę stanu mojej cery. Po zabiegu dowiedziałam się, jak zadbać o moją cerę, by efekt zabiegu był jak najlepszy. Pożegnaliśmy się z p. Beatą i od tego czasu regularnie ją odwiedzam.
  Mogę z czystym sumieniem polecić p. Beatę.