Soleil Studio Odnowy Biologicznej - Opinions

Św. Marii Magdaleny 2, Wrocław
5.0
6 opinii

Opinie

 • TR
  5.0
  niezweryfikowany

  byłam tylko na jednym z wielu zabiegów które wykonują, konkretniej na sonoforezie, skusiła mnie niska cena, a sam zabieg polecał mi dermatolog na problemy z trądzikiem, w skrócie jestem zachwycona bo problem z którym walczyłam kremami i lekami został rozwiązany praktycznie po jednej wizycie, mam zamiar przejść się jeszcze by dokończyć terapię, na pewno z powrotem do spa soleil bo lubię takie klimatyczne miejsca gdzie czuć że się zajmują każdą klientką indywidualnie i doradzają co może być najlepsze

 • MS
  5.0
  niezweryfikowany

  Odbyłam w salonie swój pierwszy zabieg Mikrodermabrazji i od razu chciałam się podzielić wrażeniami. Jak dla mnie po prostu super. Jeszcze trochę za wcześnie żeby mówić o efektach ponieważ umówiłam się na 3 zabiegi ale mogę się wypowiedzieć odnośnie przebiegu zabiegu jak i samej obsługi. Skóra na pewno już za pierwszym razem jest dużo gładsza a obsługa w tym salonie bardzo profesjonalna i życzliwa. Dziękuję.

 • PO
  5.0
  niezweryfikowany

  pierwszy raz u nich spotkałam się z czymś co nazywają radiofrekwencją, to taka dziwna maszyna która kompletnie bezboleśnie powoduje że skóra jest z powrotem tak napięta, jak dawno nie widziałam na mojej buzi i brzuchu, jak to działa to nie wiem ale dla mnie ważne, że naprawdę działa, sama usługa też nie była droga a pani co go robiła była bardzo fajna :)

 • ZU
  5.0
  niezweryfikowany

  tak dobrze wykonany botox po 200zł za partię to nie do pomyślenia wręcz, jestem zachwycona i czułam się jakbym okradała ten salon :) bez wahania polecam wszystkim znajomym, i trzymam kciuki żeby ta promocja u nich została na stałe

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Lubię jak ktoś wie co robi i o czym mówi, bardzo profesjonalnie do mnie podeszła kosmetyczka przed zabiegiem na początku konkretny wywiad i zapis indywidualny w karcie. co mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie!

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon poleca całą gamę zabiegów kosmetycznych, które wykonywane są fachowo i z dbałością o klienta. Jestem stałą klientką pani Katarzyny i cenię ją za profesjonalizm i kulturę osobistą. Polecam szczególnie masaże wykonane przez właścicielkę oraz zabiegi na twarz.