Przejdź do głównej zawartości

Sofimed

Norymberska 10C/101, 30-376 Kraków

Sofimed Specjalistyczna Gabinety Lekarskie

Sofimed jest nowoczesną placówką, łączącą medycynę i laseroterapię. To unikalne połączenie sprawia, że oferowane są tu zabiegi laseroterapii na najwyższym, światowym poziomie. Cały zespół pracowników podchodzi do swojej pracy, a jednocześnie pasji, z ogromnym zamiłowaniem, a jednocześnie z wielką odpowiedzialnością. Nieustanny rozwój, nauka i zdobywanie nowych informacji pozwala na oferowanie przez Sofimed najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, które dają pacjentom satysfakcję z doskonałych efektów zabiegów.

Oferowana przez Sofimed laseroterapia jest szczególnie polecana do depilacji. Zastosowanie najnowszych urządzeń i technologii sprawia, że zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i, co najważniejsze, bardzo skuteczny. Skóra jest schładzana podczas całego procesu, a specjalny czytnik dobiera odpowiednie parametry do typu skóry. Określa m.in. poziom melaniny. Laser wysyła odpowiednio dobraną wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa. Docierając do cebulki włosa, niszczy ją, trwale usuwając owłosienie. Impuls światła jest wykorzystywany w 100%, dzięki stosowaniu tzw. systemu luster.

W zależności od miejsca depilacji stosowane są głowice o odpowiedniej wielkości.

Zanim jednak zostanie przeprowadzony zabieg, personel przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad, aby wykluczyć przeciwwskazania. Każdy klient ma też założoną kartę pacjenta.

Sofimed zaprasza też na zabiegi rehabilitacji i fizjoterapii oraz odmładzanie przez nakłuwanie, czyli zabieg dermapen. Placówka mieści się na ul. Norymberskiej 10C w Krakowie. Wjazd znajduje się od ul. Grota-Roweckiego.