So Chic Beauty Bar

Garażowa 5, lokal U3, 02-651 Warszawa (wejście od ul. Magazynowej)

So Chic Beauty Bar to miejsce, gdzie zamiast drinków serwujemy piękno, a różnorodność naszych eliksirów urody daje nam pewność, że trafią w gusta każdego i każdej z was.

Jesteśmy międzynarodowym zespołem profesjonalistów, pasjonatów branży beauty. Nasze talenty ściągnęliśmy nawet spoza granicy kraju, by odpowiedzieć na najbardziej wysublimowane gusta naszych klientów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego. Niezależnie od dnia tygodnia i pogody tworzymy wyjątkową atmosferę, sprzyjającą relaksowi i odprężeniu. Nasza lokalizacja na obrzeżach biurowego centrum Warszawy pozwoli wam wpaść do nas na szybkie poprawienie urody w ciągu dnia. Zapraszamy również na dłuższe i bardziej kompleksowe zabiegi przywracające piękno. Przy filiżance dobrej kawy lub przy kieliszku prosecco (nazwa bar zobowiązuje), przy współpracy z naszym zespołem poczujesz się wyjątkowo.

Doskonale wiemy czego potrzebuje kobieta i mężczyzna by wyglądać atrakcyjnie. Co więcej, wiemy tez jak to osiągnąć i jak sprawić, byście wyglądali jak najlepsza wersja siebie.

Pozwól nam wydobyć to, co najlepsze w Twojej urodzie.

So Chic Beauty Bar - odkryj klucz do swojego piękna!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.