Smooth Lashes Studio

Ujejskiego 5, 81-405 Gdynia

Matka natura nie każdą z nas obdarowała uwodzicielskimi rzęsami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby jej pomóc. Właśnie dlatego powstało Smooth Lashes Studio – miejsce, w którym profesjonalni styliści wiedzą jak zadbać o piękne, długie i gęste rzęsy. Salon zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Ujejskiego 5.

Styliści Smooth Lashes Studio przedłużają rzęsy różnymi metodami – 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, a nawet 6:1. Można tu skorzystać również z przedłużania Hollywood Effect, Light Volume czy Super Volume. W salonie warto zdecydować się na usługę uzupełniania rzęs, która poprawia wygląd stylizacji w kilka tygodni po aplikacji włosków. Co ważne, przedłużanie rzęs w Smooth Lashes Studio przeprowadzane jest jedynie z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków i komponentów, które gwarantują rewelacyjne efekty zabiegów.

W Smooth Lashes Studio prowadzone są także specjalistyczne szkolenia z zakresu stylizacji rzęs. Kierujemy je zarówno do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z przedłużaniem, jak i kosmetyczek, które chciałaby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu pozwala zdobyć naprawdę wartościowe umiejętności. Szkolenia trwają zwykle dwa dni – prowadzone są indywidualnie lub w grupach.

Zapraszamy do umawiania się na zabiegi przedłużania rzęs lub szkolenia za pośrednictwem systemu rezerwacji internetowej. Przyjdź do Smooth Lashes Studio i pokochaj swoje nowe, olśniewające spojrzenie!

Zespół

Employee default
Stylistka Nowa
Employee default
Joanna Pietrzak

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.