Slim&Beauty Studio Urody i Modelowania Ciała - Opinie

ul. Sienkiewicza 101/109 - parter blou Manhattan - naprzeciw Galerii Łódzkiej; tel. 783 190 783, 90-301 Łódź
4.0
3 opinie

Opinie

 • RO
  2.0
  niezweryfikowany

  Byłam na zabiegu start & rewind w salonie Slim & Beauty w łodzi przy ul Sienkiewicza ...hmmm .Obsługa - bardzo miła Pani. Zabieg mnie rozczarował .Wyobrażałam sobie pełen relax bo rzadko mogę sobie pozwolic na wyjscia do takowej instytucji jak salon spa :) a tu sie okazało że, zabieg odbył się w ciasnym wąskim pomieszczeniu odzielonym ścianką karton gips bez sufitu gdzie obok odbywał się inny zabieg .Zamiast się relaxowac słyszałam co się dzieje tuż obok. jak zabieg obok się skonczył nastała cisza...muzyczka relaxacyjna-myślę sobie ooo takkk...niestety trwało to chwilę . za moment ktoś przygotowywał ww salę obok dla nastepnej klientki ,zapalił światło czyscił, trzaskał dzwiami,już nie wspomne o rozmowach między personelem ...echhh masakra i Ogólnie lipa...nie polecam.

 • MK
  5.0
  niezweryfikowany

  Chodzę na zabieg manicure, pedicure i depilacji brazylijskiej do Slim&Beauty do p. Dominiki. Jestem bardzo zadowolona: profesjonalnie wykonane zabiegi, lakiery najwyższej jakości-długo sie utrzymują, higiena na najwyższym poziomie. Podczas zabiegu depilacji czuję się bardzo komfortowo - panie ze Slim&Beauty zawsze dbają o intymną atmosferę. Świetne ceny w stosunku do bardzo wysokiej jakości usług.

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Rewelacja! Jestem po wizycie na pakiecie DAY SPA - przemiła, profesjonalna Pani kosmetolog, która rozpoczęła wizyte od analizy skóry twarzy i szczegółowego wywiadu nt. czego do tej pory używałam, na jakie zabiegi chodziłam. Indywidualne podejście, przepieknie pachnące kosmetyki i efekty widoczne juz po I-ej wizycie! Odwiedze Was już za tydzień!