Przejdź do głównej zawartości

Śląskie Centrum Podologii filia Chorzów

Łukasińskiego 12A, 41-500 Chorzów

Dostajemy coraz więcej telefonów z zapytaniem , czy nasze Centrum jest otwarte. Zawiadamiamy , że gabinety podologiczne otrzymały zgodę Ministerstwa Zdrowia na kontynuowanie działalności i nie podlegają zakazowi pracy. Dlatego też, informujemy, że z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności , przyjmujemy pacjentów ze stanem zapalanym , bólem lub wymagających kontynuacji rozpoczętych już terapii podologicznych.

Prosimy, aby na wizyty przychodzić o wyznaczonej godzinie. Pomiędzy każdym pacjentem zachowujemy odpowiedni odstęp czasowy po to by nie spotkali się Państwo w gabinecie oraz by wykonać szereg niezbędnych procedur higienicznych - włącznie z ozonowaniem pomieszczeń. Pacjentów , którzy pojawią się wcześniej prosimy o cierpliwe czekanie na swoją wizytę na zewnątrz.

W związku z tym informujemy, że rejestracja internetowa została chwilowo zablokowana i jest możliwa tylko rejestracja telefoniczna pod numerem 795-973-133.

Gabinet Podologiczny jest miejscem dla wszystkich osób borykających się z problemami stóp. Oferuję kompleksowe zabiegi przynoszące ulgę w najcięższych przypadkach, przy zachowaniu najwyższego komfortu podczas przeprowadzania zabiegu. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Gwarantuję bezpieczeństwo i najwyższy standard higieny moich usług. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości sprzętu i przy pomocy jednorazowych akcesoriów.
Pierwsza wizyta* w naszym gabinecie to koszt niezmienny 150zł dlatego serdecznie zachęcamy aby po raz pierwszy umówić się na Podstawowy Zabieg Podologiczny.

*Cena pierwszej wizyty obejmuje tylko zabiegi. Rekonstrukcja paznokcia metodą Unguisan, założenie klamry oraz odciążenie miejsca bolącego są usługami dodatkowo płatnymi.

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa