Przejdź do głównej zawartości

SKYbeauty

Warszawska 18, 35-205 Rzeszów

Rzęsy metoda 2:1

  • założenie od 160 zł do 90 min
    180 zł
  • uzupełnienie od 100 zł do 60 min
    130 zł

Rzęsy 2D (2:1), 3D (3:1), 4D - co to znaczy?

Przedłużanie rzęs metodą obiętościową to dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Istnieją różne wersje metod objętościowych - ich dobór uzależniony jest od preferencji Klientki i oczekiwanego rezultatu. Może być on delikatny i naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny. Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), czy aplikacja 3 do 1 (rzęsy 3:1) lub zagęszczenie 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych.

Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa (mogą być to rzęsy jedwabne), które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych. Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka Klientki, by utrzymać maksymalnie naturalny i piękny efekt.

Im więcej rzęs doczepionych, tym bardziej spektakularne i wyraziste spojrzenie. Uzyskany efekt utrzymuje się na powiekach od czterech do ośmiu tygodni. Metody te nie tylko zapewniają kobiecie pięknie podkreślone rzęsy, ale i zaoszczędzają wiele czasu - nie ma potrzeby nakładania na nie tuszu do rzęs ani używania zalotki - rzęsy zawsze wyglądają świetnie, są podkręcone, rozdzielone i gęste.

Serdecznie zapraszamy!