Skopia Estetic Clinic

Josepha Conrada 79, 31-357 Kraków

Współpraca zespołu kosmetologów, fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów pozwala nam na wykonywanie pełnego zakresu zabiegów mających na celu poprawę kondycji i wyglądu Pacjenta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedzin: dermatologii, medycyny estetycznej, dietetyki, endokrynologii oraz chirurgii z Centrum Medycznego Skopia:

5.0
44 opinie

Opinie

 • AM
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z serii zabiegów na świeże rozstępy, które pojawiły mi się w okresie intensywnego przybierania na wadze po chorobie. Widać już dużą poprawę, znowu będę mogła latać bez wstydu wkostiumie kapielowym. Laser jest megaskuteczny, polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Rewelacyjne miejsce gdzie można poczuć się bezpiecznie jeśli chodzi o zabiegi inwazyjne gdyż są one wykonywane przez lekarza lub pod okiem lekarza. Przed zabiegiem miałam konsultację z dermatologiem gdzie uzyskałam fachową poradę i polecono mi zabieg dostosowany do moich potrzeb i finansów :)

 • IS
  5.0
  niezweryfikowany

  Super usuwają zmarszczki. Bez bólu. Szybko. A efekty są super widoczne. Na dłuuuugo. Polecam. A jak chcesz usunąć lub zamknąć naczynka to super. Do końca listopada mają zniżkę 20%.Zawsze zostanie trochę więcej pieniążków w portfelu na inny zabieg.

 • PR
  5.0
  niezweryfikowany

  Jeżeli ktoś potrzebuje usługi oczyszczanie twarzy = hydroimpact to tylko tutaj. Polecam! Miła obsługa fachowa pomoc. Nic tylko brać oszczędności i właśnie tam udać się na prywatne i pełne perfekcji zabiegi.

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon bardzo profesjonalny, z cała odpowiedzialnością polecam go przyszłym klientom.
  Profesjonalna i miła i zawsze uśmiechnięta obsługa, ja osobiście widzę duża poprawę po odpowiednio dobranych zabiegach do mojej cery. Polecam!

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.