Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

SkinMedicine

Dworcowa 4b\1, 62-020 Swarzędz (W okolicy przychodni Certus / budynek połączony z apteką)

Skin Medicine to miejsce, które powstało z myślą o Klientach ceniących najwyższą jakość usług w przystępnej cenie.

O zachowanie najwyższych standardów dbają specjaliści, stale podnoszący swoją wiedzę i umiejętności na sympozjach i szkoleniach w kraju oraz za granicą.

Posiadamy komplementarną ofertę odpowiadającą na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Sięgamy po wyselekcjonowane przez lata doświadczeń procedury przynoszące spektakularne efekty zabiegowe. Stosujemy intensywne kuracje z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej, uzupełnione indywidualnie dobraną pielęgnacją domową z wykorzystaniem preparatów bogatych w najwyższe dostępne stężenia składników aktywnych.

Największy nacisk kładziemy na to aby dbać zarówno o zdrowie jak i o estetykę twarzy i ciała naszych Pacjentów. Tylko takie synergiczne działania dają pożądane efekty zabiegowe.

Do naszej oferty należą przede wszystkim zabiegi anty aging, terapie trychologiczne oraz zabiegi pielęgnacyjne. Funkcjonujemy również jako Gabinet Kosmetyczny oferując klasyczne zabiegi upiększające.

Skin Medicine to również certyfikowana jednostka szkoleniowa, od wielu lat wprowadzająca Kursantów na szybko rozwijający się rynek medycyny estetycznej. Gwarantujemy efektywną naukę teoretyczną i praktyczną, dzięki autorskiemu programowi szkoleniowemu oraz wykwalifikowanym trenerom, mającym wieloletnią praktykę w wykonywaniu zabiegów.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Program lojalnościowy