Skin Like Silk

Obrzeźna 1a lok 2U2, 02-691 Warszawa

Skin Like Silk znajduje się przy Obrzeźna 1a lok 2U2 w Warszawie. W ofercie naszego jest między innymi kapsuła hydro spa, pedicure kosmetyczny, a także medycyna estetyczna Wykonujemy profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, a przy tym dbamy o zasady bezpieczeństwa i higieny. Przywiązujemy olbrzymią wagę do sprzętu oraz kosmetyków, z których korzystamy, dlatego nasi Klienci mają pewność, że ich zdrowie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do rezerwowania wizyt.

4.0
95 opinii

Opinie

 • EK
  1.0
  niezweryfikowany

  Przestrzegam przed tym pseudo salonem !!!
  Oszusci i zlodzieje !!!
  Bedac na masazu kosmetyczka wcisnela mi zabieg liftingu nicmi za 1200zl. Podobno jedyna skuteczna metoda , po zabiegu okazalo sie zero efektu !
  Na dodatek szefowa wykonujaca lifting zakazala patrzec w kierunku wkluwania , dlatego podejrzewam, ze oprocz wkluc zadne nici nie zostaly wprowadzonec!
  W bloto wyrzucone duze pieniadze !!!

 • EP
  1.0
  niezweryfikowany

  pomimo wykonania pełnego pakietu zabiegu depilacji laserowej, po którym miało nie być nawet jednego małego włoska na wyznaczonej partii ciała - efekty były znikome a przy próbie rozmowy z kierownictwem salonu usłyszałam, od Pani, która nawet mi się nie przedstawiła, że ona nie odpowiada za to co usłyszałam od jej pracownic ani za to w jaki sposób przeprowadzały one zabiegi (ponieważ w międzyczasie okazało się, że część z nich była źle wykonana). Pani kierownik salonu nie odpowiada za swoje pracownice, bo każda z nich posiada inna wiedzę i inną szkołę kończyła, a ona nie jest w stanie tego sprawdzić! to tak na poważnie? To jest kpina. Chciałam wyjaśnić sprawę i zgłosić zachowanie kierowniczki w związku z czym kilkukrotnie wysłałam maila do Właścicielki zakładu jednak nie dostałam żadnej odpowiedzi.

  Dodatkowo:
  -atmosfera w klinice jest nieprzyjemna.
  - Co chwilę ktoś na kogoś krzyczy.
  -Ani razu nie weszłam na czas do gabinetu (opóźnienia od 30 do nawet 70 minut!).
  - Zabiegi przeprowadzane nieprofesjonalnie.
  - Sprzeczne informacje podawane przez kosmetyczki.
  - Rożnica w długości zabiegów: najkrótszy trwał niecałe 15 minut a najdłuższy (za pierwszym razem) prawie 50 minut, gdzie w obu przypadkach "robione" były te same partie ciała
  - zgubiona karta z moimi danymi
  - dwa razy, pomimo zapisu na miejscu, nie byłam wpisana w grafik
  - zepsuty sprzęt

  Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, jednak już nigdy nie skorzystam z usług salonu SkinLikeSilk ponieważ szacunek do klienta jest tam na poziomie poniżej zera.

 • OL
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam. Chaos, wlascielka krzyczy tak że wszędzie ją słychać. Ceny wysokie a ciągłe proponowanie coraz to nowych zabiegów sprawia, że drugi raz już się tam nie chce wracać. Tłumaczenia że nie ma się pieniędzy na proponowany zabieg nic nie dają. Efektów po zabiegach brak a ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Radzę omijać ten salon. Szkoda pieniędzy i nerwów. Chyba że ktoś chce poćwiczyć asertywność i powtarzać 10 razy że nie chcę skorzystać z proponowanych zabiegów.

 • MO
  1.0
  niezweryfikowany

  PRZESTRZEGAM!!!
  Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo jak na ten PSEUDO SALON!!! Właścicielka, WYGANIAJĄC NAS UPRZEDNIO Z GABINETU, wybiegła za nami z salonu wykrzykując, że ona to wróci do domu mercedesem
  a z nas to takie klientki – czytaj ,,GROUPONY'', że będziemy autobusem wracać!
  Szanowna Pani Właścicielko tego przybytku...po nas przyjeżdża auto
  z kierowcą!!! :) Pani zachowanie świadczy o Pani poziomie, niestety niezbyt wysokim. Dlatego pozwolę sobie nie zniżać się do niego
  i zostawię tu jedynie suche fakty z naszej wizyty. Mianowicie:
  1) Przy wejściu obligatoryjnie do założenia ochraniacze na buty!!! Brak sprzątaczki ???
  2) Brak toalety w gabinecie!!!
  3) Łóżko twarde, niewygodne do spędzenia 1,5h - podobno RELAKSU?
  4) Łóżko jedno skrzypiące, drugie ustawione przy ścianie!!!!! (czy ktoś tu ma pojęcie o masażu ???) Widać, że gabinet prowizoryczny, przystosowany dla GROUPONÓW!!!
  5) Głośna muzyka nie pozwalająca ani na chwilę się zrelaksować!!!
  6) Cały czas ktoś wchodził i wychodził z gabinetu!!! DRAMAT, NIE DO PRZYJĘCIA!!!
  7) Zimno
  8) Niepełnowartościowy zabieg (brak aromaterapii z olejkami eterycznymi, mierne masowanie)
  9) Zejście z łóżka na zimne kafle, brak jednorazowego obuwia, żeby dojść do toalety poza gabinetem !!!
  10) Arogancka właścicielka !!!!!!!!!!
  11) Miejsce nastawione na ilość nie na jakość !!!!!!!!!!!!

 • GR
  2.0
  niezweryfikowany

  Niestety, ja tez przyłączam się do tych niezadowolonych. Pakiet Groupon. Pani wykonująca masaż - miła, starała się jak mogła. Natomiast jej koleżanka, która przyszła wykonać zabieg kosmetyczny miała chyba tylko za zadanie namówienie mnie na kolejne - dużo droższe zabiegi. To co miała zrobić - zrobiła niestarannie i na odczepnego. Chyba dlatego, że się nie dałam namówić na "ofertę dnia". Byłam dość zniesmaczona i raczej miałam ochotę wyjść. Moje niezadowolenie było jeszcze większe jak się zorientowałam, że nie wszystkie zabiegi z pakietu zostały wykonane. Starania, żeby jednak nie dać się namówić na kolejne wyżej wspomniane oferty wystarczająco mnie pochłonęła, żeby zapomnieć o tym co mi się należało.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.