Skin Institute

Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa

Chcesz zatroszczyć się o piękną cerę i zadbane, wypoczęte ciało? Skorzystaj z usług Skin Institute. To renomowany salon urody, w którym pracuje szerokie grono specjalistów – kilku kosmetologów, fryzjerzy, styliści, manikiurzyści oraz renomowani lekarze wyspecjalizowani w zakresie medycyny estetycznej. Jest to miejsce powszechnie cenione za wysoką jakość oferowanych usług oraz wyjątkowe, profesjonalne podejście do klientów.

Wśród usług świadczonych przez Skin Institute można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów dla zdrowia i urody. Można tutaj zadbać o fryzurę, profesjonalnie przedłużyć i zagęścić rzęsy, oczyścić twarz, wydepilować ciało oraz poddać się zabiegom odmładzającym przeprowadzanym z wykorzystaniem fal radiowych i fal akustycznych. W Skin Institute można także zakosztować odprężającego masażu całego ciała oraz masażu bambusami. Specjalnością salonu są zabiegi odmładzające, przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu migdałowego.

Skin Institute to także przyjemna, relaksująca atmosfera. Wyjątkowe urządzone wnętrza, nowoczesne wyposażanie i miła, ciepła obsługa sprawiają, że jest to miejsce, do którego klienci chętnie wracają. Warto zaznaczyć także, że pracownicy Skin Institute przykładają szczególny nacisk na przestrzeganie surowych zasad higieny w trakcie wykonywanych zabiegów.

Salon urody Skin Institute położony jest w Warszawie przy ul. Klaudyny 28a (pierwsze piętro pasażu handlowego, bezpośrednio nad wejściem). W pobliżu salonu znajduje się duży, strzeżony parking.

Fryzjer
Kosmetyczka
5.0
130 opinii

Opinie

 • HC
  5.0

  Szybko i sprawnie. Znowu mam piękne rzęsy i oczy.

  Hanna Cieślak 19.10.2017
 • BE
  5.0

  Dorota to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku z profesjonalnym podejściem do każdej klientki.

  Beata 19.10.2017
 • AL
  5.0

  jak zawsze miła, kompetentna i profesjonalna obsługa

  Aleksandra 17.10.2017
 • MA
  5.0

  Przepienie.jak zwykle starannie i profesjonslnie.

  MaciejkaD 09.10.2017
 • AG
  5.0

  Jak zawsze pełna satysfakcja

  Agnieszka 01.10.2017

Zespół

Dorota
Dorota Ćwiek
Img 9372
Paulina Milczarek
Data
Oktawia Kurkowska
Data
Agnieszka Burcon
Img 0079
Karolina Nogańska
Data
Natalia Skiba

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.