Skin Institute

Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa (I piętro)

Chcesz zatroszczyć się o piękną cerę i zadbane, wypoczęte ciało? Skorzystaj z usług Skin Institute. To renomowany salon urody, w którym pracuje szerokie grono specjalistów – kilku kosmetologów, fryzjerzy, styliści, manikiurzyści oraz renomowani lekarze wyspecjalizowani w zakresie medycyny estetycznej. Jest to miejsce powszechnie cenione za wysoką jakość oferowanych usług oraz wyjątkowe, profesjonalne podejście do klientów.

Wśród usług świadczonych przez Skin Institute można znaleźć rozbudowaną ofertę zabiegów dla zdrowia i urody. Można tutaj zadbać o fryzurę, profesjonalnie przedłużyć i zagęścić rzęsy, oczyścić twarz, wydepilować ciało oraz poddać się zabiegom odmładzającym przeprowadzanym z wykorzystaniem fal radiowych i fal akustycznych. W Skin Institute można także zakosztować odprężającego masażu całego ciała oraz masażu bambusami. Specjalnością salonu są zabiegi odmładzające, przeprowadzane z wykorzystaniem kwasu migdałowego.

Skin Institute to także przyjemna, relaksująca atmosfera. Wyjątkowe urządzone wnętrza, nowoczesne wyposażanie i miła, ciepła obsługa sprawiają, że jest to miejsce, do którego klienci chętnie wracają. Warto zaznaczyć także, że pracownicy Skin Institute przykładają szczególny nacisk na przestrzeganie surowych zasad higieny w trakcie wykonywanych zabiegów.

Salon urody Skin Institute położony jest w Warszawie przy ul. Klaudyny 28a (pierwsze piętro pasażu handlowego, bezpośrednio nad wejściem). W pobliżu salonu znajduje się duży, strzeżony parking.

Wszystkie usługi

5.0
209 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Pani Karolina zawsze umie dobrać zabieg do potrzeb skóry. Efekt znakomity.

 • AG
  5.0

  Super, przemiła atmosfera, Pani Agnieszka wspaniała

 • SY
  5.0

  Jak zwykle miła atmosfera

 • MO
  5.0

  Do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja :D Pani Agnieszka jak zawsze profesjonalna, zabieg dobrany idealnie, a efekt zaskakujący, na plus oczywiście. Atmosfera kojąca nawet dla mocno skołatanych nerwów. Po prostu lubię to miejsce bo jest 10/10 ;)

 • EW
  5.0

  Super! To była moja pierwsza wizyta w Skin Institute. Zostałam miłe powitana i zebrano informacje zapewniające dobranie bezpiecznej pielęgnacji. Pani Natalia odradziła zabieg, który początkowo sama wybrałam i zastosowała za moją zgodą inny, bardziej odpowiedni. Jestem bardzo zadowolona zarówno ze skutków zabiegu, porad Pani Natalii dotyczących codziennej pielęgnacji, jak i z przygotowania gabinetu do zabiegu, zachowania intymności podczas zabiegu. No i ten cudowny relaks! Polecam!

Zespół

Employee default
Daria
Img 9372
Paulina Milczarek
Data
Oktawia Kurkowska
Data
Agnieszka Burcon
Img 0079
Karolina Nogańska
Data
Natalia Skiba

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.